ניתוח אף נמצא בראש טבלת הניתוחים הנפוצים ביותר בימינו והוא נעשה בגלל שתי סיבות, אסתטית או רפואית. נכון להיום, הרבה אנשים שנכנסים לניתוח אף מסיבה רפואית כבר עושים שינוי אסתטי על הדרך.
 
דירוג
מחירים
טיפול השלמה
קופות חולים בהסדר
אלונה שכטר אסתטיקהניתוח לעיצוב האף
8
8 חוות דעת

אלונה שכטר בע”מ הינה חברה עשירה בידע וניסיון בתחום מוצרי הטיפוח, היופי והבריאות. החברה נוסדה בשנת 1994 והינה בעלת מוניטין מצוין בתעשיית הקוסמטיקה.

החברה מייצרת ומשווקת מוצרי טיפוח המבוססים על מרכיבים טבעיים, אשר משלבים צמחי מרפא ומינרלים מים המלח. ייחודם של מוצרים אלה הוא שהם מכילים ריכוז גבוה במיוחד של חומרים פעילים.

מוצרי החברה כוללים משחות ושמנים עתירי ויטמינים המעניקים לעור הזנה ומגבירים את יכולתו להתמודד עם פגעי הטבע והזמן. המוצרים משלימים אחד את השני וביחד מהווים ערכה המשלבת מוצרים לשיער, לפנים ולגוף, ומותאמים לסוגי העור השונים ולגילאים השונים.

שילובם של צמחי מרפא אשר גדלו באזורים בעלי אקלים שונה ולפעמים מנוגד, יחד עם מינרלים מים המלח יוצרים עולם קסום שהנסתר בו רב על הגלוי.

בשנת 2010 אלונה שכטר פיתחה סדרה של “מוצרי פרימיום אנטי אייג’ינג” שנועדו לשיווק ומכירות באמצעות חנויות קוסמטיקה מובילות בחו”ל.

מוצרי החברה לא נוסו על בעלי חיים והם בעלי רישיון משרד הבריאות בישראל ו CPNP באירופה. היום אתה יכול למצוא את מוצרי החברה במספר מדינות מובילות באירופה, אסיה ודרום אמריקה.

ניתוח האף הינו ניתוח מורכב מאוד בעולם הכירורגיה הפלסטית למרות שהוא נשמע ניתוח פשוט, בעיקר בגלל שתפקידו הוא להכניס אוויר נקי לגוף, אך אין לשכוח שהוא גם האיבר הכי בולט אצלנו בפנים והמראה שלו משנה את כל תווי הפנים לטוב ולרע. לכן, ישנה חשיבות רבה באיזה מנתח כדאי לבחור, בניתוח אף המנתח לא צריך להיות רק מנתח טוב, הוא גם צריך להיות אומן בעל ראיה תלת מימדית עם ניסיון ומקצועיות שאין שני לו. כל זאת על מנת להגיע לתוצאה מעולה אשר לא תפגע בתפקיד הראשון של האף – הנשימה.

אמרנו כבר שניתוח אף יכול להיות רפואי או אסתטי וכמובן שילוב של השניים. כאשר ישנה מחיצה עקומה ולא סימטרית בין שני החללים של האף, ישנה אפשרות שיהיו בעיות של נשימה ואפילו של שינה בעקבות הכנסה והוצאה חלקית של אוויר. הפתרון האידיאלי הינו ניתוח אף רפואי על מנת לתקן את הסטיה של המחיצה. פה נכנסת נקודה חיובית לטובת המטופל, כאשר מבצעים ניתוח לתיקון סטיית המחיצה, הניתוח נחשב לניתוח רפואי ולא אסתטי, ולכן ישנה אפשרות שקופות החולים וחברות הביטוח בריאות ישתתפו במימון הניתוח.

במקרים בהם הצורך הינו אסתטי בלבד, מטרתו העיקרית של הפלסטיקאי היא ליצור מראה אף המתאים למבנה הפנים, ולהפחית משמעותית היווצרות של מראה אף מנותח או ממראה לא טבעי. אחד הדברים החשובים ביותר למנתח אף הוא לשמור על מראה הפנים האסתטי ולהעניק תוצאה טבעית עד כמה שניתן. מסיבה זו, על המנתח להיות אומן ופסל מוכשר על מנת לדמיין את התוצאה הסופית. כל ניתוח הוא שונה ומותאם אישית לכל מנותח.

את השינוי של האף לאחר הניתוח ניתן לראות במיידי לאחר הסרת החבישה. אך את התואה הסופית ניתן לראות רק לאחר שנה מיום הניתוח. האף משתנה ומתאים את עצמו למבנה השלד החדש שנוצר בעקבות הניתוח.

אצלנו ב״אלונה שכטר – פלסטיקה ואסתטיקה״ רמת שביעות הרצון גבוהה במיוחד והניתוח הינו אחד הניתוחים הנפוצים שאנו עושים. רבים מהמנותחים שלנו הגיעו אלינו בעקבות ניתוח אף כושל שנעשה להן במקום אחר. אנו יודעים לתקן עיוותים מולדים או עיוותים שנוצרו מחבלות ותאונות.

אנו ממליצים לכם לבדוק טוב טוב מי המנתח שאתם עומדים מולו, מה הניסיון שלו ואפילו לבקש תיק עבודות. במקרה של ניתוח אף, המחיר ממש לא צריך לשחק תפקיד. הניתוח לא יקר מלכתחילה וחיסכון של אלף או אלפיים שקלים יכולים לעלות ביוקר ובנזק בלתי הפיך. זהו ניתוח מסובך ומורכב מאוד אשר דורש התמחות באזור האף. כמו שכבר צויין, למנתח דרוש ניסיון רב, כישרון ויכולת ראיה תלת מימדית ואומנות. אין לשכוח שאת האף לא ניתן להסתיר והתוצאה תהיה גלויה וחשופה תמיד.

ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים
זמין עכשיו
ניתוח לעיצוב אף - אלונה שכטר אסתטיקה - חוות דעת
8
צור קשר
הטופס נשלח בהצלחה
Please enter your name
יש להזין מספר טלפון
Please enter your email
0
תל אביב-יפו
מעל 35 שנות ניסיון ואלפי ניתוחי אף
ניתוחים פלסטי משולב ניתוח רפואי
7
תל אביב-יפו
מנתח פלסטי מומחה
חבר באיגוד לכירורגיה פלסטית
עובד בשיתוף עם קופ"ח מכבי
11
תל אביב-יפו
מומחה לכירורגיה פלסטית
חבר באיגוד לכירורגיה פלסטית
רופא בכיר בבי"ח בילינסון
24
שדרות בן גוריון 4, חיפה
43
28, הברזל, תל אביב-יפו
מידע למתעניינים
56 מומחים נותנים שירות
61
‏20,000 ₪ - ‏10,000 ₪
מידע למתעניינים
124 מומחים נותנים שירות
11
‏4,000 ₪ - ‏2,000 ₪
מידע למתעניינים
124 מומחים נותנים שירות
11
‏5,000 ₪ - ‏2,000 ₪