הטיפול מיועד לגברים ונשים בכל הגילאים. ד”ר קליין ערך במשך שנים תצפיות, מעקב ומחקר בנושא השינויים האסתטיים המתרחשים בפנים לאורך השנים או במילים אחרות, פענוח סוד המראה הצעיר על מנת להגיע לתוצאות אידיאליות כולל בעיצוב ופיסול פנים בחומצה
 
דירוג
מחירים
כירורג פלסטי
ד"ר דב קלייןפיסול פנים
8
9 חוות דעת

ד"ר דב קליין סיים את לימודי הרפואה באיטליה בהצטיינות ואת ההתמחות שלו בכירורגיה פלסטית עבר בבית החולים “שיבא”. בדרך אל מרפאה משלו ב”מנדרין” שבתל אביב, הוא שילב מחקר לקידום הרפואה שזכה בפרס “קפלן” היוקרתי, ועוד מחקרים וחידושים טכנולוגיים, המצאות ופטנטים הרשומים על שמו. את המרכז הרפואי ד”ר דב קליין שנמצא בתל אביב, מול חוף הצוק, פוקדים רבים, טובות וטובים, ביניהם גם דוגמניות, שחקנים, אנשי תקשורת וחברה, אמנות, אנשי פוליטיקה ועסקים.

רופאים פלסטיקאים שהתמחו ב”שיטת ד”ר קליין” אותה פיתח, מועסקים במרכז הרפואי וכולם פועלים תחת אותו מוטו – לעזור למי שצריך ומבקש, לעבור את השינוי בחיים ולייפות את הקיים.

ד”ר קליין עצמו עדיין אוהב ומעריך את מה שנתן לו הגורל, האפשרות לעזור. כך יוצא שכשמאפשר לו, הוא טס בראש משלחות, להעניק לחיים חדשים לילדים או נזקקים בעולם השלישי. דוגמה יפה לאחת הפעמים האלה, כשנסע לנפאל להעניק חיים חדשים לילדים מוכי גורל בעלי שפה שסועה, תועדה בסרט “מלאכים בגג בעולם”.

 היום ד”ר קליין הוא מומחה בכירורגיה פלסטית.

כחבר באגוד האירופי של כירורגיה פלסטית, הוא מוזמן כמרצה למקומות רבים בעולם, לכנסים ואירועים, ואף לנתח לצד המנתחים הבכירים בעולם. גם רופאים מהעולם, קולגות, נקראים דרך קבע לנתח לצדו ובמרכז הרפואי שלו, לדון על מקרים, ללמוד ולהשתלם בתחום.

ואחרי הכל ולמרות הכל, לא שוכח ד”ר קליין את הבסיס שלו ואת ההתחלה, כבחור צעיר שאוהב אמנות. בדרכו הביתה אל אשתו ושני ילדיו הוא מזכיר לעצמו שהוא זכה. זכה לשלב את שתי האהבות הגדולות של חייו, רפואה ופיסול.

 

תהליך הטיפול של “השילוב המנצח”
לעיתים קיימים בפנים עודפי עור ושומן בכמות גדולה המחייבים הסרת העודפים בטכניקה כירורגית. במצבים אלו מבוצע תהליך המכונה “השילוב המנצח” – הינו שילוב של הסרת עודפי עור בניתוח ממוקד, יחד עם פיסול פנים המשיב לפנים את הנפחים שאבדו, מחליק קמטים ומטפל במרקם העור. השילוב המנצח מורכב משתי פעולות המשלימות זו את זו. השילוב בין ניתוח ממוקד להסרת העודף ופיסול הפנים להשבת החסר, מאפשר קבלת תוצאה אסטטית מיטבית. “השילוב המנצח” מאפשר שחזור מדויק של המראה האישי הצעיר תוך הקפדה על מראה טבעי ובלתי מנותח.

הסרת העודפים מתבצעת בצורה ממוקדת לאזור הבעייתי בפנים בלבד. לדוגמא: כאשר הבעיה היא עודפי עור באזור הצוואר, הטיפול מתמקד בצוואר בלבד, ללא חתכים כלל באזור הפנים. כל הניתוחים מבוצעים בשיטת “הכירורגיה המיני פולשנית” ” minimal invasive surgery ” המאפשר ניתוח מדויק יותר, החלמה מהירה והחשוב מכל תוצאה טבעית השומרת על תווי הפנים וההבעות של המטופל. כך מתקבל מראה טבעי הנשמר לאורך ימים ושנים.

האם ניתן לשלב פיסול פנים לאחר/לפני מתיחת פנים?

מהו פיסול הפנים?

פיסול הפנים היא שיטה חדשנית וייחודית למתיחת פנים ללא ניתוח במהלכו מתבצע טיפול רב מימדי להצערת המראה והחזרת הזוהר לפנים. פיסול הפנים פותחה ע”י ד”ר קליין.

מה ההבדל בין פיסול הפנים לניתוח פנים?

פיסול הפנים מספק טיפול שמרני להצערת מראה הפנים. הטיפול מתבצע בהתאמה אישית לפיזיולוגיית ההזדקנות האישית של המטופל. הטיפול מתבצע במספר מימדים: הגדרה מחודשת של מסגרת הפנים, החזרת נפחים שאבדו למיקומם האנטומי, החלקת קמטים וקמטוטים וטיפול במרקם העור. טיפול זה אינו מסיר עודפי עור. ניתוח הפנים מיועד לנשים/גברים הסובלים מעודפי עור ושומן ניכרים בפנים ובצוואר. בניתוח מסירים את עודפי העור ושואבים את השומן העודף. “השילוב המנצח” – לעיתים, לצורך השגת
תוצאה מירבית, יש להתאים לכל מטופל/ת את הטיפול המתאים עבורו, שכן שתי השיטות מיועדות לטיפול בבעיות שונות.

האם ניתן לשלב פיסול פנים לאחר/לפני מתיחת פנים?

פיסול פנים ותחזוקה שוטפת של הפנים דוחה פעמים רבות את הצורך בניתוח מתיחת פנים. לעיתים לצורך קבלת תוצאה מיטבית יש לשלב את פיסול הפנים עם ניתוח פנים להסרת עודפי עור או שאיבת שומן מהצוואר. פיסול הפנים וניתוח הפנים מהווים פעולות המשלימות זו את זו, כך שיחד מתקבל ״השילוב המנצח״ המאפשר את קבלת התוצאה הטובה, המדויקת והטבעית ביותר.

מהו ״השילוב המנצח״?

השילוב המנצח זהו טיפול משולב של ניתוח פנים ופיסול הפנים. שילוב זה מאפשר קבלת תוצאה מדויקת וטבעית תוך שמירה על תווי הפנים והמימיקה האישית. השילוב מאפשר ניתוח פחות פולשני ויותר מדויק ועם תקופת החלמה קצרה יותר. פעולת הפיסול תומכת בניתוח ומשלימה אותו ומשמרת את התוצאה לאורך זמן.

האם פיסול פנים מטפל בנפילת צוואר?

פיסול פנים משפר את מראה הצוואר שמתקבל על ידי הדגשת קו הלסת, טשטוש הנפילה שבשני צידי הלחי התחתונה, ושיפור מרקם הצוואר. אולם אם קיימים עודפי עור ניכרים בצוואר או עודפי שומן ניכרים, יש להסירם באמצעות ניתוח ה״מיני״ צוואר.

באילו יחידות אסתטיות מדובר?

פיסול הפנים מתייחס לטיפול ושמירה על תווי הפנים לקבלת מראה טבעי. הפנים מחולקות ליחידות ותת יחידות אסתטיות (ראה שרטוט 11). העיקריות שבהן: אזור המצח; האזור סביב העיניים; אזור הלחיים; שפה עליונה; שפה תחתונה; קו הלסת והסנטר. טיפול באזור אחד בלבד תוך התעלמות משאר אזורי הפנים, עלול להוביל לשינוי הפרופורציות הטבעיות בפנים ועקב כך למראה מלאכותי.

למה פיסול פנים ולא טיפול בקמטים?

בפיסול הפנים קיימת התייחסות גלובלית למראה הפנים השלם, תוך שימת דגש על טיפול הרמוני ביחידות האסתטיות השונות על מנת לשמר את המראה האישי הטבעי. לפיכך, לכל אזור מותאמים שילובי החומרים היחודיים המתאימים לו ומאפשרים השתלבותו הטבעית בפנים. גישתו של ד״ר קליין, בעקבות מחקרו, מדגישה שהקמטים אינם הגורם העיקרי למראה המבוגר ולכן טיפול בקמט בודד, לא משיג את המטרה לשמה מבוצע התהליך. מראה מבוגר נגרם בעיקרו מטשטוש מסגרת הפנים, איבוד נפחים ושינוי במרקם העור.
טיפול בקמטים בלבד  תוך התעלמות מהדגשת מסגרת הפנים והשבת הנפחים לא תביא למטרה הרצויה של מראה פנים צעיר ורענן ויחד עם זאת טבעי. העלמה מוחלטת של הקמטים טומנת בחובה סכנה של קבלת מראה פנים מתוח ובלתי טבעי.

למי מתאים פיסול הפנים?

פיסול הפנים מתאים לכל אשה או גבר אשר השנים נתנו בהם אותותיהם, הם חשים כי פניהם התבגרו ואיבדו את חיוניותם והם מעוניינים להצעיר ולרענן את המראה בדרך שמרנית וללא ניתוח.

מהו פיסול יחידה אסתטית?

כאשר קיימת יחידה אסתטית אחת שבאופן משמעותי “בעייתית” יותר משאר אזורי הפנים, ניתן להתמקד בטיפול בה. יש לציין שגם בפיסול יחידה אסטטית נעשה מקסימום מאמץ לשילוב טבעי והרמוני של האזור המטופל בפנים.

כיצד מתבצע התהליך?

פיסול הפנים הוא תהליך הדרגתי, רב שלבי, במהלכו מתקבלת הצערת מראה הפנים. תחילתו באבחון אישי מדוייק  ובהתאמת התהליכים והחומרים הדרושים ליחידות האסטטיות השונות בפנים. במהלך הטיפול יוחדרו לפנים באופן הדרגתי שומן עצמי ותאי גזע, חומרי מילוי במרקמים וסמיכויות שונות, חומרים להחלקת הקמטים ויבוצעו קילופי עור עדינים. התהליך כולו מתבצע במרפאה ואינו דורש תקופת החלמה. משך התהליך מותאם אישית לכל מטופל. מספר המפגשים הינו בין 3-6 .

באילו חומרים משתמשים בפיסול הפנים?

בפיסול הפנים משתמשים בשילובים שונים של חומרים, ביניהם: שומן עצמי ותאי גזע, חומצות היאלורוניות בסמיכויות שונות, חומרים על בסיס נגזרות של סידן, בוטוקס, ופילינגים שונים. כל החומרים בטוחים לשימוש ומאושרים על ידי משרד הבריאות.

כמה זמן נשמרות תוצאות פיסול הפנים?

תוצאת פיסול הפנים נשמרת למשך שנים רבות. איזור שטופל בעבר תמיד יראה טוב יותר מאזור שלא טופל עקב האפקט הביולוגי המופעל על הרקמה ורשת הקולגן הרקמתית. אולם, תהליך ההזדקנות ואין ביכולתנו לעצרו, לכן, לצורך שימור התוצאה, מומלץ לבצע פעולת שימור ״תחזוקה״, אחת לשנה. יש להדגיש כי לאחר שנה מתום התהליך התוצאה תשאר במיטבה.

מהי ה״תחזוקה״ של פיסול הפנים?

כדי לשמר את המראה שהושג בתהליך פיסול הפנים, מומלץ לבצע פעולת שימור ותחזוקה לאחר כשנה מסיום התהליך. חשוב להדגיש כי אין מדובר בחזרה על התהליך כולו, אלא על פעולת תחזוקה קלה, המתבצעת במפגש אחד או שניים, על-פי הצורך.

מרכז רפואי ד"ר דב קליין
זמין עכשיו
פיסול פנים ומילוי קמטים - ד"ר דב קליין - חוות דעת
8
שליחת הודעה למרפאה
הטופס נשלח בהצלחה
Please enter your name
יש להזין מספר טלפון
Please enter your email
Please enter your description
0
‏6,000 ₪ - ‏2,500 ₪
94, יגאל אלון, תל אביב-יפו
0
באר שבע
מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית
חבר באיגוד לכירורגיה פלסטית
רופא בכיר במרכז הרפואי סורוקה
4
‏2,500 ₪ - ‏1,000 ₪
תל אביב-יפו
אפקט מיידי
טיפול הפיך וניתן לתיקון
לא דורש ניתוח
1
תל אביב-יפו
מומחית לכירורגיה פלסטית
מומחיות בנשים לאחר הריון
מומחית בניתוחי הצערת פנים
7
תל אביב-יפו
שימוש בטכנולוגיית קליר ליפט
חומרים בעלי אישור משרד הבריאות
פגישת ייעוץ חינם
מידע למתעניינים
82 מומחים נותנים שירות
9
‏2,500 ₪ - ‏1,000 ₪
מידע למתעניינים
211 מומחים נותנים שירות
25
‏2,000 ₪ - ‏500 ₪
מידע למתעניינים
‏6,000 ₪ - ‏2,500 ₪
מידע למתעניינים
29 מומחים נותנים שירות
‏20,000 ₪ - ‏5,000 ₪
מידע למתעניינים
104 מומחים נותנים שירות
4
‏1,500 ₪ - ‏500 ₪
מידע למתעניינים
9 מומחים נותנים שירות
‏10,000 ₪ - ‏5,000 ₪
מידע למתעניינים
10 מומחים נותנים שירות
‏2,000 ₪ - ‏1,000 ₪
מידע למתעניינים
8 מומחים נותנים שירות
‏18,000 ₪ - ‏7,000 ₪