תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

קומפרלי היא מערכת חכמה שמסייעת למשתמשים לבצע מחקרי שוק בתחום הרפואה האסתטית וליצור קשר עם עסקים, קליניקות ורופאים ומייצרת מאות פניות יומיות.

תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות המופיעים במסמך זה, כפי שיעודכנו או ישונו לרבות מדיניות הפרטיות, כמפורט להלן, חלים על כל שימוש שהמשתמש עושה במערכת ובמערכות קומפרלי, לרבות אפליקציה ואתר האינטרנט.

 

אודות החברה 

קומפרלי פתרונות בע"מ היא חברה למתן פתרונות אינטרנטיים לבחירת רופאים ומטפלים בתחום האסתטיקה המתקדמת לפי מחקרי שוק ומידע אחר. עם שימוש במערכות קומפרלי הינך מסכים לתנאי השימוש כפי שמופיעים במסמך זה.

 

שימוש במערכת

 1. מטרת מערכות קומפרלי (להלן: "המערכת") הינן להציג מידע מהימן בנוגע למחקרי שוק בנושא שירותי רפואיים ואסתטיים וחשיפה וקידום של עסקים בתחום זה. יש לעשות שימוש לצרכים לשמם היא נועדה. 
 2. השימוש במערכת הוא באחריות המשתמש בלבד.
 3. אין לעשות שימוש לא הולם במערכת, להפיץ תכנים לא הולמים, לא חוקיים או לא מאומתים. שימוש כזה עלול להוביל לענישה הקבועה בחוק ולהסרת הפרופיל מהמערכת.
 4. המערכת מכילה תכנים וקישורים שלא התווספו או אומתו על ידי הנהלת קומפרלי - יש להפעיל שיקול דעת בצריכת התכנים וביקור בנכסים המקושרים.
 5. המידע המובא במערכת הינו בבחינת המלצה ויתכן ויכלול מידע לא מדויק או שגוי. יש להוועץ עם גורמים מוסמכים לפי קבלת כל החלטה רפואית ואין להסתמך על המערכת בלבד.
 6. כמו כל נכס אינטרנטי, יתכן והמערכת תסבול משיבושים שונים ולא ניתן להתחייב לזמינות מלאה ועקבית של המערכת.
 7. מנהלי המערכת יכולים להחליט על דעת עצמם אם להשבית את המערכת לזמן מוגבל או לצמיתות.
 8. אין לעשות שימוש בתכני המערכת מחוץ לפלטפורמה, אלא אם התכנים הם בבעלות המשתמש.
 9. מנהלי המערכת יכולים להחליט בכל זמן וללא הודעה מראש להסיר משתמשים, עסקים ותכנים שלא מתאימים לאופי ולתקנון המערכת ועל פי שיקולי החברה, גם ללא קבלת אישור מבעליו של תכנים אלו.

ספקים ונותני שירות

ספק הוא כל גורם מסחרי חוקי כגון עסק או חברה המופיע במערכת, אם בחינם או בתשלום ומציע את שירותיו.  

 1. ספק מחוייב להיות ישות עסקית רשומה, חוקית ותקפה בישראל או בעולם.
 2. המערכת פועלת באופנים שונים על מנת להשיג פניות לספקים ולעסקים הרשומים. באופן טבעי, לא ניתן להתחייב לתוצאות או לספק פניות או ערך כלכלי.
 3. באחריות הספק לדאוג שהמידע הקיים במערכת תקין, מהימן ומעודכן. 
 4. חברת קומפלי איננה אחראית על תוכן פוגעני, לא הולם או לא חוקי שמופץ במערכת. במקרה של חשיפה לתוכן כזה יש לדווח על מנת שהנושא ייבדק ויטופל בהקדם.
 5. קומפרלי עשויה לעשות שימוש בחומרים שהעסק יעלה למערכת או לפרופילים קשורים לקידום ולשיווק המערכת כולל תמונות, סרטונים, שמות וכו', כגון שיתוף בפייסבוק, אינסטגרם וקמפיינים שונים. 
 6. צוות התוכן של המערכת מבקר את התכנים המופיעים ואף מעדכן אותם. עלהעסק לוודא שהתכנים תקינים ומשקפים את המידע העסקי
 7. צוות מחקרי השוק פועל להוספת עסקים שנראים רלוונטים לאופי המערכת. אם הינך בעל העסק ואינך מעונין להופיע במערכומ קומפרלי יש לפנות אלינו במייל או בכתב ונסיר את הרשומה בהקדם.

 

זכויות יוצרים על תכנים, מהימנות המידע ושימוש הוגן 

מטרתנו היא לספק מידע מהימן ולעשות שימוש הוגן במידע המופיע באינטרנט או שמסופק על ידי הספקים (רופאים, קליניקות ועסקים). קומפרלי כוללת אינדקס רופאים, עסקים וקליניקות בתחום האסתטיקה. המערכת כוללת פרופילים מנוהלים ופרופילים שאינם מנוהלים. אנו עושים כמיטב יכולתנו כדי לוודא שהתכנים מהימנים ומשקפים את העסק ופועלים להסיר תוכן לא ראוי או שעומד בניגוד למדיניות השימוש שלנו במערכת. יחד עם זאת לא נוכל להתחייב שכל המידע המופיע במערכת יהיה מידע מהימן. יש לבחון את המידע המוצג מול בעל הספק (עסק, רופא או מומחה). 

 1. אנו משתמשים בזחלנים, אנשי תוכן ואמצעים אחרים כדי לאגד את התוכן בפלטפורמה. על רופא, עסק או קליניקה המופיעים בפלטפורמה חלה אחריות לוודא שהתוכן מהימן, מדויק, מאושר ומייצג את מצבו בפועל.
 2. קיימת סבירות גבוהה שהתכנים המופיעים בפלטפורמה יופיעו במנועי חיפוש, בפלטפורמות שונות ובמקורות שונים. עם עשיית שימוש בפלטפורמה, העלאת תכנים לפלטפורמה המשתמש מתיר ומסכים לשימוש במידע שבפלטפורמה לצרכים שונים כגון שיווק הפלטפורמה, קמפיינים פרסומיים ועוד.
 3. מכוון שהפלטפורמה משתמשת בשיטות הוספת וניהול תוכן מבוזרות ואלו כוללות זחלנים אינטרנטיים, משתמשים שונים, אנשי תוכן, רופאים וקליניקיות וכן מתבססת על מקורות צד ג' - לא ניתן להתחייב למהימנות, חוקיות התוכן ויש לבחון באופן פרטני אם התוכן אכן מהימן.
 4. קומפרלי לא תהא אחראית על חוקיות, מהימנות, איכות או תוקף התכנם המופיעים בפלטפורמה על סוגיו וזה כולל: ביקורות, תמונות, תחומי אחריות, שירותים מוצעים או כל תוכן אחר שמוצג מטעם משתמש הפלטפורמה.
 5. צוות התוכן מחויב להתייחס לכל בקשה להסיר או לערוך תוכן תוך 48 שעות מרגע שהתקבלה הבקשה ובכפוף לשעות העבודה של הצוות. 
 6. אנו שומרים את הזכות להסיר תכנים לא הולמים, לא ראויים ושומרים את הזכות להחליט אלו תכנים או עסקים יוצגו בפלטפורמה. 
 7. קומפרלי משמשת כפלטפורמה להעברת ולשיתוף תכנים מסוגים שונים. אנו עושים את מירב המאמצים, לבדוק ולפרסם אך ורק תכנים מהימנים. יחד עם זאת אין ביכולתנו לוודא את אמינות ואיכות כל התכנים המופיעים בפלטפורמה. מסיבה זו, לא נוכל להתחייב שכל התכנים יהיו בהכרח מהימנים, חוקיים, מדויקים או בעלי תוקף כלשהו.

 8. לפי חוק זכויות יוצרים, סעיף 27א' אנו מציגים תכנים ראויים של רופאים, מרפאות וקליניקות, ובתנאי שאלו יקבלו קרדיט מלא וקישור לפרופיל העסק שלהם במערכת. 
 9. קומפרלי לא תהא אחראית על מהימנות, איכות או תוקף התוכן המופיע בפלטפורמה על סוגיו וזה כולל: ביקורות, תמונות, תחומי אחריות, שירותים מוצעים או כל תוכן אחר שמוצג מטעם משתמש הפלטפורמה.

 

הצהרת בעל העסק או כל גורם המופיע בקומפרלי

קומפרלי מרכזת מידע על טיפולים, ניתוחים, רופאים, קליניקות ועסקים בתחום האסתטיקה ולשם כך היא פועלת להבטיח שהתוכן הקיים בה הוא חוקי, מאושר, מהימן ומדויק. במידה ובחרת להשתמש בקומפרלי או הינך מופיע במערכת קומפרלי יש להתחייב בדבר פרסום תוכן חוקי, תקני, מהימן, הולם וראוי. אחרת יש לבקש את הסרת התוכן מרשומות קומפרלי.  עם הצטרפותך או הופעתך בקומפרלי הינך מצהיר על הסעיפים הבאים 

 1. המשתמש מצהיר בזאת שהוא ישות חוקית ותקפה ולא עומדים או תלויים נגדו הליכים פליליים כלשהם, לרבות הרשעות פליליות או איסור לעסוק במקצוע או בתחום עליו הצהיר שבו הוא עוסק. 
 2. המשתמש מצהיר ומסכים להשתמש בפלטפורמה לצרכים שעבורה נועדה באופן הוגן, מבלי לנצלה ולהשיג רווח מכל סוג בדרך שאינה הוגנת.
 3. המשתמש מצהיר בזאת שהתכנים והפרטים המופיעים בפרופיל העסקי והאישי, אם הועלו על ידו או לאו, הם נכונים ומדויקים למיטב ידיעתו.
 4. המשתמש מצהיר בזאת שכל התכנים שהעלה הועלו באישור כל הגורמים המעורבים והמופיעים, כולל תמונות של לקוחות, חוות דעת וכל מידע אחר.
 5. המשתמש מתיר לקומפרלי לעשות שימוש בתכנים ובפרטים שהועלו, כולל תמונות וביקורות, לצרכים שיווקיים שונים ובתנאי שאלו יבוצעו באופן הוגן ואף יקדמו אותו. 
 6. המשתמש מתיר לקומפרלי להשתמש בנכסיו האינטרנטים, כולל אתר אינטרנט, פרופיל פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק ואחרים עבור שיווק הפלטפורמה. 
 7. המשתמש מצהיר בזאת שכל תוכן שהועלה בידיעתו, ישא במלוא האחריות המשפטית באשר למהימנות התוכן או חוקיותו. 
 8. על העסק לוודא שביקורות או חוות דעת שפורסמו לגביו אכן מהימנות, חוקיות, מכבדות  ומשקפות מידע אמיתי על בעל העסק. ניתן להתלונן על ביקורת לא הולמת באמצעות טופס התמיכה ואנו נטפל בפניה בהקדם.
 9. אנו שומרים את הזכות להסיר כל תוכן לא ראוי או לא הולם לפי שיקולי החברה, ללא קבלת אישור מהמשתמש וללא יידוע שלו.
 10. אנו ממליצים לעיין ולפעול לפי תקנות הרופאים בדבר פרסום אסור.
 11. מדיניות השימוש והאחריות המשפטית של כל תוכן, מידע, פרט או ההצהרה הקיים בקומפרלי חלים על בעל החשבון ועל בעל הפרופיל העסקי בקומפרלי.

 

שימוש במערכת הקידום וחיובים

קומפרלי מפעילה מערכת קידום בתשלום ומחייבת לפיח ביקורים בטיפולים, ניתוחים או שירותים שהספק בחר לקדם בתשלום. 
קומפרלי מפעילה קמפיינים ברשתות פרסום שונות באינטרנט כמו גוגל, פייסבוק ואינסטגרם ועובדת בשיתוף פעולה עם גורמים שונים כדי להשיג תנועה איכותית של מתענינים בטיפולים אסתטיים.
המערכת מפעילה מערכות ניטור ביצועים ומערכות נוספות בין היתר על מנת לוודא שהשימוש באתר יהיה איכותי וישקף  ביקורים של אנשים אמיתיים שמתענינים בפריטים המוצגים. פריט מקודם יכול להיות ניתוח, טיפול אסתטי, מוצר או כל שירות אחר. לא ניתן להבטיח שכל ביקור בתשלום בעמודים המקודמים יהיה איכותי וישקף מתענין אמיתי  מסיבות שונות ומפאת מגבלות טכנולוגיות שונות. 

 1. קומפרלי שומרת את הזכות הבלעדית היכן וכיצד לפרסם את הפלטפורמה ולקדם את הפלטפורמה ופועלת לפי החוק בענין זה.
 2. עסקים מקודמים יסומנו ככל הניתן במערכת על מנת להבדילם מעסקים לא מקודמים, אך לא ניתן להתחייב ולהבטיח הפרדה מלאה בין עסקים מקודמים לבין עסקים לא מקודמים.
 3. עסקים מקודמים יכולים להופיע במיקומים שונים על גבי הפלטפורמה ואף במיקומים שלא משקפים את הדירוג האורגני הטבעי שלהם. 
 4. לא ניתן לדרוש החזר כספי מכל סיבה שהיא על סכום שנוצל עבור שיווק וקידום.
 5. אנו שומרים את זכות לשנות את עלויות הפרסום והשימוש במערכת בכל עת.
 6. המערכת כוללת טכנולוגיות אופטימיזציה שונות. יחד עם זאת לא ניתן להתחייב שהקידום יפיק בהכרח את התוצאות הטובות ביותר. 

 

מיון עסקים, דירוג רופאים ומרפאות

קומפרלי פועלת למיין שירותים רפואיים כמו ניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים לפי אלגוריתמים שבוחנים רלוונטיות ושיקולים נוספים. האלגוריתמים מבוססים פרמטרים שונים כמו רלוונטיות, כמות המלצות, איכות ההמלצות (פירוט, תמונה וכו') מידע שנמצא בעמוד כמו קישור ליוטיוב או אינסטגרם, המלצות כלליות על העסק והמלצות ספציפיות על הטיפול שהתקבל. בסופו של דבר המערכת מנסה לחשב רלוונטיות ולמיין את התוצאות באופן אפקטיבי. בענין זה המושג "דירוג" מתייחס לסדר הרשומה במערכות ורשימות קומפרלי ולא לדירוג העסק ביחס לעסקים האחרים.

 1. קומפרלי אינה פלטפורמת ייעוץ או מערכת לדירוג עסקים, רופאים, מרפאות ואין היא מתיימרת, יכולה או מתעתדת להמליץ על רופא, מרפאה או עסק. 
 2. אלגוריתם הדירוג בוחן רלוונטיות של תכנים להעדפות החיפוש או השימוש במערכת ומנסה להציג תוצאות רלוונטיות לפי חישוב אלגוריתמי וביקורות משתמשים.
 3. דירוג הרשומות בפלטפורמה מבוסס אלגוריתמים וחישובים ואין התערבות אנושית כלשהי לגבי מיקום של רשומה ספציפית על גבי המערכת.
 4. על משתמשי המערכת מוטלת האחריות להחליט אם הרופא או העסק מתאים להעדפותיו ואם עליהם ליצור עמו קשר.

 

מדיניות הפרטיות של מערכת קומפרלי

 1. במסגרת השימוש במערכת נאסף ונאגר מידע על המשתמש ואופן השימוש במערכת במערכות וטכנולוגיות שונות כגון Cookies ותוכנות צד ג', כולל איסוף ושמירה של מידע אישי שהמשתמש הזין.
 2. אנו עושים את מירב המאמצים לשמור על פרטיות המשתמשים ולאבטח את המערכת ועושים שימוש במערכות מתקדמות בענין זה. 
 3. חברת קומפרלי אינה יכולה להבטיח את אבטחת המידע המאוחסן בה ולא ניתן להתחייב לחסינות מוחלטת של המידע ומסדי הנתונים. המשתמש מבין שהחברה לא תשא באחריות במקרה של פגיעה, פריצה או זליגת מידע החוצה או לגורמים שונים.  
 4. מנהלי המערכת עשויים לבחור אם בצורה יזומה או אוטומטית להשתמש ולהפיץ מידע שהמשתמשים בחרו להציג במערכת באפיקים שונים ובדרכים שונות. 
 5. ניתן לבקש ממנהלי האתר להסיר תכנים הקשורים ישירות לגורם מסוים ובקשת ההסרה תשקל לפי תקנון החברה והחוק.

 

הפרת מדיניות השימוש בקומפרלי

בכל מקרה שנודע לך שקומפרלי, בעל עסק, רופא או קליניקה מפירה את מדיניות השימוש או את החוק - יש לפנות אלינו בטופס צור קשר על מנת שנטפל בנושא בהקדם.


מאמרים נוספים

עבור לקטגוריה "עזרה ותמיכה"