ד"ר דב קליין - ניתוח לעיצוב אף
ד"ר דב קליין - ניתוח לעיצוב אף
ד"ר דב קליין - ניתוח לעיצוב אף
ד"ר דב קליין - ניתוח לעיצוב אף
ד"ר דב קליין - ניתוח לעיצוב אף
ד"ר דב קליין - ניתוח לעיצוב אף
ד"ר דב קליין

ניתוח לעיצוב אף

פיסול אף מאפשר לעצב את האף בהתאמה אישית לפי תווי הפנים . דר יוני קליין מסביר ומתאים באופן אישי לכל מטופלת את חומרי המילוי והעיצוב האישי שמתאים לה!
price
‏15,000 ₪ - ‏10,000 ₪
פוסטים מרשתות חברתיות
ד"ר דב קליין
ד"ר דב קליין - ניתוח לעיצוב אף - חוות דעת
ד"ר דב קליין
מרכז רפואי ד"ר דב קליין
like
10
לקוחות מרוצים
זמין עכשיו
ד"ר דב קליין נחשב לבין הרופאים הפלסטיים הבכירים והמובילים בישראל. רופא פלסטי מומלץ , מומחה בתחום 25 שנים. שילוב של אמנות, מיומנות ומומחיות. סיים לימודי רפואה בהצטיינות. מתמחה בתחום בבית החולים "שיבא". פיתח שיטת עבודה ייחודית למתן תוצאה מושלמת.
location
יוניצ'מן 21, קרית שמונה, ישראל
24/7
 
 
דירוג
מחירים
שנות ניסיון בטיפול
ד"ר דב קליין />
ד"ר דב קלייןניתוח לעיצוב אף
ניתוח לעיצוב אף - ד"ר דב קליין
like
0
price
‏15,000 ₪ - ‏10,000 ₪
5 שנות ניסיון

ד"ר דב קליין סיים את לימודי הרפואה באיטליה בהצטיינות ואת ההתמחות שלו בכירורגיה פלסטית עבר בבית החולים “שיבא”. בדרך אל מרפאה משלו ב”מנדרין” שבתל אביב, הוא שילב מחקר לקידום הרפואה שזכה בפרס “קפלן” היוקרתי, ועוד מחקרים וחידושים טכנולוגיים, המצאות ופטנטים הרשומים על שמו. את המרכז הרפואי ד”ר דב קליין שנמצא בתל אביב, מול חוף הצוק, פוקדים רבים, טובות וטובים, ביניהם גם דוגמניות, שחקנים, אנשי תקשורת וחברה, אמנות, אנשי פוליטיקה ועסקים.

רופאים פלסטיקאים שהתמחו ב”שיטת ד”ר קליין” אותה פיתח, מועסקים במרכז הרפואי וכולם פועלים תחת אותו מוטו – לעזור למי שצריך ומבקש, לעבור את השינוי בחיים ולייפות את הקיים.

ד”ר קליין עצמו עדיין אוהב ומעריך את מה שנתן לו הגורל, האפשרות לעזור. כך יוצא שכשמאפשר לו, הוא טס בראש משלחות, להעניק לחיים חדשים לילדים או נזקקים בעולם השלישי. דוגמה יפה לאחת הפעמים האלה, כשנסע לנפאל להעניק חיים חדשים לילדים מוכי גורל בעלי שפה שסועה, תועדה בסרט “מלאכים בגג בעולם”.

 היום ד”ר קליין הוא מומחה בכירורגיה פלסטית.

כחבר באגוד האירופי של כירורגיה פלסטית, הוא מוזמן כמרצה למקומות רבים בעולם, לכנסים ואירועים, ואף לנתח לצד המנתחים הבכירים בעולם. גם רופאים מהעולם, קולגות, נקראים דרך קבע לנתח לצדו ובמרכז הרפואי שלו, לדון על מקרים, ללמוד ולהשתלם בתחום.

ואחרי הכל ולמרות הכל, לא שוכח ד”ר קליין את הבסיס שלו ואת ההתחלה, כבחור צעיר שאוהב אמנות. בדרכו הביתה אל אשתו ושני ילדיו הוא מזכיר לעצמו שהוא זכה. זכה לשלב את שתי האהבות הגדולות של חייו, רפואה ופיסול.

 

המועמדים המתאימים ביותר לניתוח אף הם מטופלים המחפשים שיפור במראה האף שלהם, ולא שלמות.

מעבר לציפיות מציאותיות, חשובה בריאות טובה ויציבות פסיכולוגית. ניתן לנתח בני נוער בגיל ההתבגרות, לאחר שאפם סיים לגדול ולהשתנות.

התפתחות השלד הגרמי הסחוסי של האף נמשכת בערך עד גיל שש עשרה.
אצל בנים יכולה התפתחות האף להשתהות במקצת.
אצל בנות, ההתפתחות לפעמים מקדימה ולעיתים ניתן לנתח עוד לפני גיל שש עשרה, תלוי בקצב ההתבגרות.

במהלך הייעוץ הראשוני תינתן הערכה בנוגע למראה האף לאחר הניתוח.
ההסבר יכלול את הגורמים העלולים להשפיע על ההליך ועל התוצאות: מבנה עצמות האף והסחוס, צורת הפנים,עובי העור וגיל.
כמו כן תוסבר טכניקת הניתוח וההרדמה, מקום הניתוח הסיכונים הכרוכים, העלויות והאפשרויות העומדות בפני המטופל.

חשוב לציין בפני הרופא במידה וישנן בעיות נשימתיות, נזלת כרונית, אלרגיות, אם הנך נוטל תרופות, סמים או אם הנך מעשן.
כמו כן יש ליידע בכל בעיה רפואית אחרת, על מנת לצפות מהלך ניתוח והחלמה מתאימים. גורמים אלה עלולים להוות צורך בניתוח תיקון בשלב מאוחר יותר.

הליך הניתוח
תהליך ניתוחי זה מייצר שינויים בהופעה, במבנה ובתפקוד האף. ניתוח אף יכול להקטין או להגדיל את גודל האף, לשנות את צרות קצה האף, להצר או להרחיב את הנחיריים ולשנות את הזווית בין האף לשפה העליונה.

יש מקרים בהם מתמקדים ביישור הגבנון (הקימור), באחרים מתמקדים בעידון קצה האף או הצרת הנחיריים ולפעמים נוסף גם טיפול במחיצת האף כדי להקל על הנשימה.

אין סוג אוניברסאלי מוסכם של ניתוחי אף שיענה במדויק על צרכי כל מטופל, אלא כל ניתוח מותאם באופן אישי לכל מטופל בהתאם לצרכיו.

החתכים באף עשויים להיות ממוקמים בתוך האף ובמקרים מסוימים מחוצה לו, במקומות חבויים. כאשר שוקלים ניתוח אף, יש להתחשב בצדודית כולה (בעיקר ביחס שבין האף לסנטר) וניתן לשלב עם ניתוח זה ניתוחים נוספים.

עקרון הניתוח הוא עיצוב שלד האף, הגרמי והסחוסי וניצול התכונה האלסטית של העור הנצמד לשלד המשופץ.
טעות נפוצה הינה שניתוח אף מרים גם את השפה העליונה. אולם לא כך הדבר, מכיוון שבמהלך הניתוח משנים את זווית האף רק לאחר שמפרידים את העור האף מהשלד. להצגת המבנה האנטומי של האף.

הניתוח נמשך בין שעה לשעתיים וכל ניתוח מתמקד במקום אחר באף.
הניתוח מתבצע מתוך פנים האף, דרך נחיר אחד. החדירה דרך חתך בנחיר, מבפנים, מאפשרת לנסר את עצם האף ולעצב אותו לפי הצורך. ד”ר קליין פיתח מכשיר חדש לניתוחי אף, הקרוי על שמו, אשר רשום כפטנט על ידי חברת סטורץ הגרמנית, חברה בעלת מוניטין עולמי לציוד ומכשור רפואי.

המכשיר שפותח מאפשר דיוק מרבי ועיצוב אפים טבעיים יותר. כיום, הודות למכשיר, הניתוח מתבצע כולו דרך הנחיר תוך הימנעות מחתכים וצלקות.
טכניקה זו אף מייצרת פחות דימומים. מחקרים הוכיחו כי כיום המגמה האסתטית נוטה לכיוון אף ישר וטבעי יותר מאשר סולד במיוחד.
המכשיר החדש מאפשר דיוק רב ושיוף עדין של האף לקבלת מראה טבעי ופרופורציוני לשאר הפנים.

תהליך ההחלמה
לאחר הניתוח, בעיקר במהלך 24 השעות הראשונות, תיתכן נפיחות בפנים בעיקר באזור האף, לעיתים יופיעו שטפי דם מתחת לעיניים וכן כאבי ראש. הניתוח כרוך באשפוז יום ומיד לאחר הניתוח, תחבושות מוכנסות לנחיריים במטרה לספוג את הדימום.

תחבושות אלו נשלפות באותו היום או למחרת. כמו כן האף מקובע ע”י גבס על מנת לייצב את האף, הגבס מוסר לאחר שבוע.

מרבית הנפיחות והחבורות ייעלמו תוך שבועיים-שלושה. ההחלמה הכללית מהניתוח נמשכת בין עשרה ימים לשבועיים בהם יש להימנע מפעילות מאמצת, משפשוף האף ומחבטות בו וכן מחשיפה יתרה לשמש.

תהליך השלמת עיצוב האף הינו תהליך ארוך ואינדיבידואלי, האף מגיע למראהו הסופי רק לאחר מספר חודשים עד שנה.
 למידע נוסף בנושא טיפול והתמודדות במהלך ההחלמה – לחצו כאן

סיבוכים וסיכונים
בכל סוג של התערבות מעורבים סיכונים. הבחירה של אינדיבידואל לעבור פעולה כירורגית מבוססת על ההשוואה בין סיכון לתועלת פוטנציאלית.

למרות שרוב המטופלים אינם סובלים מסיבוכים עליך לדון בהם עם צוות המרפאה ולוודא שאת/ה מבין/נה את הסיכונים, סיבוכים אפשריים והשלכות של ניתוח האף.

דימום: לעיתים נדירות ישנם דימומים בזמן ואחרי הניתוח. במידה ונוצר דימום לאחר הניתוח, יתכן ויידרש טיפול חירום על מנת לעצור את הדימום או עירוי דם. אין ליטול אספירין או כל תרופה אנטי-דלקתית 10 ימים לפני הניתוח היות והן מעלות את הסיכון לדימום. לחץ דם גבוה שאינו תחת ביקורת עלול לגרום לדימום בזמן או אחרי הניתוח. צבירת דם תחת העור עלולה לעכב את ההחלמה ולגרום להצטלקות.

א-סימטריה: הפנים אינן סימטריות מטבען ולכן בתוצאות הניתוח יכולה להיות תזוזה או שינוי ביחסים בין צד אחד לצד השני.

זיהום: זיהום לאחר ניתוח הוא חריג. במידה ומתפתח זיהום, ידרש טיפול נוסף הכולל אנטיביוטיקה.

חוסר תחושה: לאחר ניתוח אף קיים סיכון של אובדן או החלשות התחושה בעור לצמיתות באזורים מסוימים.

הרדמה: כאשר הניתוח מתבצע בהרדמה מלאה, ישנה אפשרות לסיבוכים למרות שסבירותם נמוכה. רופא המרדים שיפגוש אותך ביום הניתוח יסביר את הסיבוכים העלולים להיות. ישנה אפשרות לבצע את הניתוח בהרדמה מקומית (מפחית את הסיבוכים והסיכונים).

תוצאה לא משביעת רצון: קיימת אפשרות של חוסר שביעות רצון לאחר ניתוח האף. הניתוח עלול להסתיים בתוצאה לא משביעת רצון מבחינת מראה האף או תפקודו. את/ה עלולים להתאכזב שתוצאות הניתוח לא תואמות את ציפיותיכם. אם תוצאות הניתוח אינן משביעות רצון, יתכן ותצטרכו לעבור ניתוח אף נוסף.

ביטוח רפואי: רוב חברות הביטוח הרפואי אינן מכסות ניתוחים קוסמטיים או סיבוכים בעקבות ניתוחים קוסמטיים. אם התהליך מתקן בעיית נשימה או פגם לאחר פגיעה באף, כיסוי חלקי יתכן. אנא בדקו עם קופות החולים והביטוח 

שליחת הודעה למרפאה
הטופס נשלח בהצלחה
Please enter your name
יש להזין מספר טלפון
Please enter your email
Please enter your description
scrolldown
Loading...
Loading...
ד"ר אורי שולמן
like
135
...
תל אביב-יפו
...
הדמיית ניתוח אף
Loading...
Loading...
מרפאות ד"ר רוני מוסקונה
like
15
...
תל אביב-יפו
...
הדמיית התוצאה לפני הניתוח
Loading...
Loading...
Loading...
ד"ר ג'קי גוברין
like
354
...
שדרות בן גוריון 4, חיפה
...
מומחה בכירורגיה פלסטית
...
מפתח שתל "קל משקל"
...
חבר באיגוד ISAPS הבינ"ל
Loading...
מידע למתעניינים
...
59 רופאים ומרכזים רפואיים
...
61
...
‏20,000 ₪ - ‏10,000 ₪
קרא עוד
Loading...
מידע למתעניינים
קרא עוד
Loading...
מידע למתעניינים
...
128 מרפאות ורופאים
...
11
...
‏4,000 ₪ - ‏2,000 ₪
קרא עוד
Loading...
מידע למתעניינים
...
128 מרפאות ורופאים
...
11
...
‏5,000 ₪ - ‏2,000 ₪
קרא עוד
Loading...
מידע למתעניינים
קרא עוד