טיפול בקמטים בבוטוקס
חומרי מילוי איכותיים ביותר
הצערת עור הפנים
מומחיות באסתטיקה
מילוי שקעים וקמטים בפנים נעשית על-ידי הזרקת חומר מילוי לרקמות הרכות של הפנים. קיימים סוגים שונים של חומרי מילוי סינתטיים, אבל אני משתמש בחומצה היאלורונית שנחשבת בטוחה ביותר.
 
דירוג
מחירים
ד"ר אודי ארדטיפול בקמטים בבוטוקס
19
19 חוות דעת

מומחה פלסטי בכיר ומנהל תחום הקטנת חזה ואסימטריה (איכילוב). 'מומחיות על' בניתוחי חזה משחזרים ואסתטיים, מיקרוכירורגיה וניתוחים פלסטיים בילדים

רופא מומחה ביחידת השד וביחידת הילדים במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי תל אביב (איכילוב), וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. בוגר שתי תכניות מומחיות-על (fellowship) בקנדה בתחום ניתוחי שד וניתוחי ילדים. שם דגש על בטיחות טיפול, איכות מוצרים, תקשורת בלתי אמצעית, מקצועיות ואחריות אישית.

מילוי שקעים וקמטים בפנים נעשית על-ידי הזרקת חומר מילוי לרקמות הרכות של הפנים. קיימים סוגים שונים של חומרי מילוי סינתטיים, אבל אני משתמש בחומצה היאלורונית שנחשבת בטוחה ביותר. חומרים אלו סופחים נוזלים מהרקמות ויוצרים ג'ל שדומה לג'ל טבעי הקיים בגוף ונותן מלאות ואלסטיות לרקמות הרכות. כיון שהחומרים סינתטיים, הם מומסים לאט על ידי הגוף ומחזיקים זמן ממושך. ראוי לציין שניתן גם למלא בתאי שומן עצמי של המטופל במסגרת ניתוח פשוט (ראה: הזרקת שומן עצמי).

חומרי מילוי מסוג חומצה היאלורונית משווקים כמוצרים שונים בדרגות סמיכות וגמישות שונות. אני משתמש במספר מוצרים, כולם באיכות הגבוהה ביותר וללא פשרות!

מוצרים סמיכים יותר (לדוגמה: Voluma) מוזרקים עמוק כדי לתת צורה ונפח לאזורים שקועים בפנים, למשל ללחי, עצמות הלחי, תחת הגבות ולרקות. חומרים אלה עוזרים לשקם אזורים שהתרוקנו משומן והתדלדלו עם השנים, ועשויים לשמור על נפח כשנה וחצי עד שנתיים. מוצרים פחות סמיכים עם רמת גמישות גבוהה מוזרקים שטחית לעור כדי להחליק קמטים שטחיים ולהשיב לעור מוצקות ורעננות אחידה. אלה מוזרקים לקמטים סביב הפה, תחת העיניים ולמילוי שפתיים, ועשויים להחזיק מעמד כשנה עד שנה וחצי. מרבית הטיפולים משלבים הזרקה עמוקה למילוי מדורים שהתרוקנו משומן וצנחו, והזרקה שטחית להחלקת המרקם של העור.

למי עשוי להתאים?

1. למטופלים עם שקעים וקמטים מקומיים בפנים שנותנים מראה עייף וזועף.

2. למטופלים המעוניינים בעיבוי שפתיים, הדגשת עצמות לחיים או הרמת גבות קלה.

מהלך טיפול והחלמה:

1. הטיפול נעשה במרפאה ואורך כ- 15 דקות. תחילה מורחים משחת "אמלה" לאלחוש מקומי. בנוסף למשחה, החומר המוזרק מכיל גם הוא חומר אלחוש מקומי על מנת למנוע כאבים באזור ההזרקה. לאחר ההזרקה ניתן לחזור לכל פעילות.

2. לעיתים יש נפיחות קלה או סימנים כחולים שטחיים באזור ההזרקה בימים הראשונים, וניתן להסתירם עם איפור. מטופלות מתודרכות לבצע עיסויים של האזור בימים הראשונים.

3. תוצאה סופית מתקבלת כעבור כשבועיים.

מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית
זמין עכשיו
טיפול בקמטים בבוטוקס - ד"ר אודי ארד - חוות דעת
19
שליחת הודעה למרפאה
הטופס נשלח בהצלחה
Please enter your name
יש להזין מספר טלפון
Please enter your email
Please enter your description
מידע למתעניינים
104 מומחים נותנים שירות
4
‏1,500 ₪ - ‏500 ₪
מידע למתעניינים
8 מומחים נותנים שירות
‏18,000 ₪ - ‏7,000 ₪
מידע למתעניינים
29 מומחים נותנים שירות
‏20,000 ₪ - ‏5,000 ₪
מידע למתעניינים
9 מומחים נותנים שירות
‏10,000 ₪ - ‏5,000 ₪
מידע למתעניינים
10 מומחים נותנים שירות
‏2,000 ₪ - ‏1,000 ₪
מידע למתעניינים
82 מומחים נותנים שירות
9
‏2,500 ₪ - ‏1,000 ₪
מידע למתעניינים
68 מומחים נותנים שירות
22
‏40,000 ₪ - ‏25,000 ₪
מידע למתעניינים
10 מומחים נותנים שירות
‏10,000 ₪ - ‏5,000 ₪