טיפול בקמטים בבוטוקס
‏1,500 ₪ - ‏500 ₪
אפקט מיידי
טיפול הפיך וניתן לתיקון
לא דורש ניתוח
הבוטוקס הוא פתרון מיידי לטשטוש קמטי הבעה ומיצוק הסנטר והצוואר. החומר גורם לשיתוק זמני של השרירים שאחראים על הבעות הפנים ויוצרים קמטים. הטיפול מבוצע לאחר אלחוש האזור המטופל על ידי רופא מוסמך בלבד.
 
דירוג
מחירים
ד"ר רובינפור מנוטיפול בקמטים בבוטוקס
10
10 חוות דעת
‏1,500 ₪ - ‏500 ₪

בכל רגע מהחיים אנחנו מפעילים את שרירי הבעה על מנת להביע את הרגשות שלנו כגון כעס ,צחוק, שמחה, עצב או אהבה. לאורך השנים פעילות של שרירי הפנים, משאירים סימנים כגון קמטים שטחיים או עמוקים באזורים שונים בפנים. המקומות המושפעים ביותר מהבעות שלנו הם מסביב העיניים , בין הגבות (קמטי כעס), מעל השפה ובאזור המצח. הקמטים יכולים להיות עמוקים או שטחיים ויכולים להחמיר בעקבות עישון או חשיפה לשמש. ניתן להגיד שבשני עשורים האחרונים בוטוקס הוביל לפתרון קל ופשוט ושינה את עולם הטיפולים האסתטיים והוביל למהפכה של ממש בתחום האסתטיקה.
הזרקת בוטוקס הפכה לטיפול נפוץ ושגרתי אצל נשים וגברים, הטיפול יעיל, בטוח ומאפשר למחוק את סימני הגיל וליהנות ממראה צעיר ורענן. על פי ד"ר רובינפור שימוש בבוטוקס אפילו הוריד את היקף הניתוחים האסתטיים בשנים האחרונות, מכיוון ששימוש בבוטוקס בשלב מוקדם מונע היווצרות קמטים עמוקים בעתיד.
עקב מידע שגוי בתקשורת יש אנשים שבפגישת הייעוץ הראשונית מביעים את חששם משימוש בבוטוקס וכאן יש להזכיר שהטיפול בבוטוקס מאושר על ידי ארגוני בריאות חשובים ובהם ה-FDA האמריקאי ומשרד הבריאות בישראל והשימוש בבוטוקס בתחום הרפואה האסתטית הולך וגובר.זהו טיפול ותיק ונפוץ המתבצע כמעט 50 שנה .
חלק מהמטופלים מביעים חשש ממראה מלאכותי או מראה קפוא לאחר הזרקת בוטוקס . ד"ר רובינפור מבהיר שרופא עם ניסיון שבקיא באנטומיה של שרירי הפנים יודע להימנע מכל התופעות האלה.
בנוסף, יש לזכור שהזרקת בוטוקס לגברים שונה מהזרקה אצל נשים ורק רופא מומחה בכירורגיה פלסטית יכול להתאים את הטיפול.

טיפולי הזרקת בוטוקס

בוטוקס הינה חומר המשתק את שרירי הבעה הלא רצויה כדי להחליק קמטים ולשפר את המראה
שימוש בבוטוקס ברפואת העיניים החלה בשנות השישים של המאה הקודמת לטיפול בכיווצים בלתי רצוניים של שרירים מסביב לעין (תיקים). זוג רופאים באותה תקופה, הבחינו בשינויים שחלים על הקמטים ומשם החלה שימוש בבוטוקס למטרות אסתטיות. יש לציין שבוטוקס אינו חומר מילוי ולא תחליף לחומצה היאלורונית .השפעה של בוטוקס נקודתית ומשפיעה על שריר המטרה בלבד.
הזרקת בוטוקס גורמת לחוסר יכולת של השריר להתכווץ ועקב כך, קמטי ההבעה נעלמים.
הבוטוקס משמש בעיקר להחלקת קמטי הבעה וכעס מסביב לעיניים, במצח ובין הגבות, לתיקון קמטים עמוקים בצוואר, לטשטוש קמטים וחריצים שנוצרו בשפתיים עקב עישון ולטשטוש קו הלסת ובמקרים מסוימים מזריקים בוטוקס מעל השפה העליונה כדי לשפר את קמטי הברקוד. בנוסף יש לציין שלבוטוקס קיים עוד הרבה אפשרויות טיפוליות בכל התחומים ברפואה המודרנית

סוגי בוטוקס

קיימים שלושה סוגי בוטולוניום (בוטוקס) בישראל. הראשון הינו הבוטוקס הקלאסי, השני דיספורט והחדש ביותר בשוק בשם זיאמין (xeomin). ד"ר רובינפור בוחר את סוג החומר בהתאם לצרכים
ותגובה של המטופל/ת. דיספורט הוא סוג של בוטוקס המועדף על ד"ר רובינפור המאפשר תוצאות לטווח ארוך יותר.

הסבר כללי על הזרקת בוטוקס – איפה ומתי?

ד"ר רובינפור ממליץ על התחלת שימוש בבוטוקס לאחר גיל 30 למניעת הופעת קמטי הבעה, אפשר להתחיל בשגרת הזרקות הבוטוקס גם בגיל צעיר יותר בהתאם לגנטיקה ומצב הפנים והקמטים. הזרקת בוטוקס מחייבת הבנה עמוקה של אנטומיה של השרירים ומבנה המצח. לכל אדם מבנה שרירים שונה ומחייב להתאים את מיקום ההזרקה ומינון החומר על פי מבנה הפנים. לעיתים יש צורך לטיפול בקמטי האף ( bunny lines) או קמטים בסנטר בזמן הזרקת בוטוקס. כיום ניתן לטפל באסימטריה בפנים אפילו לאחר שיתוק פנים או במראה של חשיפת שיניים בזמן חיוך (gummy smile).
ד"ר רובינפור משתמש בבוטוקס לטיפול באנשים עם חריקת שיניים או טיפול בכאב במפרק tmj כתוצאה מחריקת שיניים. בנוסף לעיתים ניתן להקטין את כמות הריר המופרש מבלוטות .
שימוש נוסף ומאוד פופולארי במרפאה של ד"ר רובינפור הוא הזרקת בוטוקס לצוואר על מנת לשפר את המראה וטיפול בשרירים הנפולים(platysmal bands). ד"ר רובינפור פיתח שיטת מיקרו בוטוקס בשילוב עם הזרקת חומצה היאלורונית בשיטת skin booster המשפר את מראה הצוואר באופן דרסטי.
שימוש בבוטוקס הינו בעיקר בחלק העליון של הפנים בהם יש קמטי הבעה, לכן נהוג להזריק בוטוקס באזור המצח, בין הגבות ומסביב לעיניים. הבוטוקס יעיל גם לטיפולי אסתטיקה נוספים כמו מניעת הזעת יתר או טיפול במיגרנה.
לאורך השנים הטיפול בבוטוקס הפך לפופולארי, בזכות התוצאות האסתטיות המרשימות אותן הוא מספק .

שיטות הטיפול בבוטוקס

טיפול בבוטוקס אורך דקות ספורות בלבד ולרוב אין צורך בחומרי אלחוש או הרדמה. באנשים רגישים במיוחד ניתן להרדים את המקום ע"י משחת אלחוש. על מנת להקל על כאבים ד"ר רובינפור משתמש בחומר מיוחד המכיל בתוכו חומר הרדמה ומקטין את הכאב. את הבוטוקס מזריקים באמצעות מחט דקיקה ישירות לשרירים ייעודיים בפנים והטיפול כמעט אינו מכאיב. לאחר שבוע אפשר לראות את אפקט ההזרקה.
שיטות הטיפול העיקריות בבוטוקס הן:

– הזרקת בוטוקס סטנדרטית להחלקת קמטי הבעה בחלק העליון של הפנים – מצח, צדי העיניים ובין הגבות.
– טיפול בוטוקס בסנטר פעיל להחלקת החורים שנוצרים בסנטר בעת דיבור כאשר השריר מתכווץ ללא הפסקה.
– טיפול אסתטי בתופעת "חיוך סוס" הגורמת לחשיפת החניכיים כשמחייכים, תופעה הפוגעת בדימוי העצמי וגורמת למבוכה וחשש מחיוך בשיחות.
– טיפול בבוטוקס להחלקת קמטים על האף עצמו כשמחייכים (תופעת חיוך הארנב).
– טיפול לשיפור מראה האף.
– טיפול בהזעת יתר באמצעות בוטוקס.

הכנות לקראת הזרקת בוטוקס

ד"ר מנו רובינפור, מעניק הסבר מפורט על תהליך ההזרקה ומתאים את הטיפול המתאים לכל מטופל/ת
התהליך הוא פשוט, קצר ונקודתי המתבצע במרפאה באופן מידי
ההזרקה אינה מחייבת הרדמה אבל ניתן למרוח חומרי אלחוש באזור ההזרקה כדי להפחית את כאב חדירת המזרק.

תהליך הטיפול של הזרקת בוטוקס

חשוב שהזרקת הבוטוקס תתבצע על ידי כירורג פלסטי המתמצא באנטומיה של שרירי הפנים.
ניתן לחזור לשגרת החיים מיד לאחר ההזרקה. הזרקת בוטוקס מחייבת ידע רחב על שרירי הפנים, על מנת למנוע סיבוכים כגון נפילת גבה או בצקת מסביב לעיניים.

החלמה לאחר הזרקות בוטוקס

לאחר הזרקת בוטוקס יש להימנע משפשוף וגירוד באזור ועדיף להימנע משכיבה על הבטן במשך 48 שעות, על מנת להימנע מפיזור החומר.
חשוב לציין כי ניתן לראות את תוצאות הטיפול בבוטוקס בהדרגה כבר לאחר 3 ימים ממועד ההזרקות, תוצאות הטיפול מגיעות לשיאן תוך כשבוע עד 9 ימים לאחר ההזרקה, וניתן לשוב לשגרת החיים מיד לאחר הטיפול.

סיבוכים אפשריים להזרקת בוטוקס

בדרך כלל אין תופעות לוואי או סיבוכים לאחר הזרקות בוטוקס, כל עוד הטיפול נעשה על ידי מומחה לכירורגיה פלסטית.

הסיבוכים האפשריים להזרקות בוטוקס הם:
– שטפי דם מקומיים באזור ההזרקה.
– כאבי ראש ביום או ביומיים שלאחר הטיפול בבוטוקס.
– צניחת העפעף עקב פיזור הבוטוקס מעבר לשרירים בגלל שפשוף האזור.
– פגיעה עצבית בשרירי פנים עקב פיזור החומר, זהו שיתוק זמני החולף מעצמו תוך זמן קצר.

המומחיות וטכניקות הטיפול החדשניות של ד"ר מנו רובינפור

ד"ר מנו רובינפור הנו אחד מהמומחים הבכירים והמנוסים ביותר בארץ להזרקת בוטוקוס ומשלב טיפול בבוטוקס עם וטיפולי אסתטיקה בשיטות מתקדמות וטיפולי אנטי אייג'ינג
מקפיד על מראה טבעי בכל הטיפולים אותם הוא מבצע, והוא מיישם טכניקה ייחודית שמונעת מראה מלאכותי כגון גבות מורמות מדיי.
ד"ר מנו רובינפור פיתח טכניקות הזרקה מתקדמות ומדויקות המבטיחות תוצאות מושלמות ומראה טבעי ואסתטי יותר. בנוסף, במרפאתו הוא מציע טיפולי בוטוקס נוספים כמו טיפול בהזעת יתר (בית שחי, כפות ידיים ורגליים, קרקפת), תיקון ועיצוב האף באמצעות בוטוקס, טיפול בזוויות הפה ליצירת אפקט ליפטינג והחלקת קמטי המריונטות והקמטוטים מעל השפה העליונה, ומתיחת מיתרי הצוואר.
ד"ר מנו רובינפור מתמחה בטכניקה של הזרקת בוטוקס לגברים, היות והיא שונה מהזרקה אצל נשים ורק רופא מומחה בכירורגיה פלסטית יכול להתאים את הטיפול.
ברפואה המודרנית נעשה שימוש בבוטוקס לצורך טיפול בהזעת יתר, במיגרנות, בשלפוחית רגיזה ובילדים המאובחנים בתסמונת CP. כמו כן, טיפול הזרקות בבוטוקס למטופלים הסובלים מחריקת שיניים.

מנתח פלסטי ואסתטי מומחה
זמין עכשיו
טיפול בקמטים בבוטוקס - ד"ר רובינפור מנו - חוות דעת
10
מידע למתעניינים
104 מומחים נותנים שירות
4
‏1,500 ₪ - ‏500 ₪
מידע למתעניינים
8 מומחים נותנים שירות
‏18,000 ₪ - ‏7,000 ₪
מידע למתעניינים
29 מומחים נותנים שירות
‏20,000 ₪ - ‏5,000 ₪
מידע למתעניינים
9 מומחים נותנים שירות
‏10,000 ₪ - ‏5,000 ₪
מידע למתעניינים
10 מומחים נותנים שירות
‏2,000 ₪ - ‏1,000 ₪
מידע למתעניינים
82 מומחים נותנים שירות
9
‏2,500 ₪ - ‏1,000 ₪
מידע למתעניינים
68 מומחים נותנים שירות
22
‏40,000 ₪ - ‏25,000 ₪
מידע למתעניינים
10 מומחים נותנים שירות
‏10,000 ₪ - ‏5,000 ₪