ד"ר יצחק רמון

ד"ר יצחק רמון

מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית
like
4
לקוחות מרוצים
קליניקה מובילה לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים בחיפה. המרפאה מנוהלת ע"י הרופא והמנתח הפלסטי ד"ר יצחק רמון. מוזמנים להנות ממיטב הפתרונות האסתטיים הרפואיים המתקדמים בישראל.
ד”ר יצחק רמון – מנתח פלסטי מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית

ד”ר יצחק רמון החל את דרכו בעולם הרפואה כבר בגיל 18, אז החל את לימודיו בפקולטה לרפואה בטכניון במסגרת העתודה האקדמית, לימודים אותם סיים בהצטיינות. עם תום לימודיו, בשנת 1983, התגייס לצה”ל ולאחר שסיים כחניך מצטיין קורס קציני רפואה, שימש כרופא בחטיבת גולני ובקומנדו הימי. במסגרת שירותו הצבאי, התמחה ד”ר רמון ברפואת היפרבארית ורפואת צלילה, שימש כסגן המכון לרפואה ימית ואף פיקד על קורס חיל הים לרפואת צלילה. מיד עם שחרורו מצה”ל החל את דרכו לרכישת הכשרה כמנתח פלסטי, והתמחה בכירורגיה פלסטית בבית החולים רמב”ם. בהמשך השתלם גם בתחום הכירורגיה האסתטית בוירג’יניה, ארה”ב.

תפקידי מפתח

ד”ר רמון הינו מנתח פלסטי בכיר, העובד בשירותי בריאות כללית ובקופת חולים מאוחדת ובעל הסדרים מול כל חברות הביטוח. עם סיום התמחותו במחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים רמב”ם, השתלב ד”ר רמון כרופא בכיר במחלקה. במקביל הוא מנהל את השירות לניתוחי הסרת גידולים בפנים בשיטת MOH’S, עוסק עם הכירורגים בשיחזור דופן הבטן ואחראי על הטיפול בחולים בעלי פצעים קשיי ריפוי על רקע סכרת או מחלות אחרות בבית החולים.
במקביל לפועלו בבית החולים רמב”ם, מכהן ד”ר רמון מאז שנת 1998 כמנהל המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים אלישע. תחת ניהולו, הוביל ד”ר רמון את המחלקה וקידם אותה לאחת מהמרפאות המובילות בארץ, המושכת אליה מטופלים ומטופלות מרחבי הארץ ואף מחוצה לה
דוקטור יצחק רמון מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית
ד”ר יצחק רמון – מנתח פלסטי
מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית
מחוץ לכותלי בית החולים

בנוסף לעבודת ‘השטח’ בתור מנתח פלסטי בכיר, ד”ר רמון ממשיך את דרכו האקדמית הן בתור מרצה בכיר בפקולטה לרפואה בטכניון והן ככותב מאמרים מקצועיים המתפרסמים בספרות המובילה בתחום ומוצגים בכנסים רבים בארץ ובחו”ל. ד”ר רמון הינו חבר פעיל באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, בו הוא כיהן כמזכיר האיגוד. בנוסף, דר’ רמון חבר באיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית (ASPRS) ובאיגוד הבינלאומי לכירורגיה פלסטית אסתטית (ISAPS). לדר’ רמון תוכנית קבועה העונה על שאלות מאזינים בנושא הכירורגיה הפלסטית והאסתטית והוא מנהל את פורום הכירורגיה הפלסטית והאסתטית של דפי זהב ZAP.

ליהנות מכל העולמות

ד”ר יצחק רמון, מי שהוכתר כאחד מעשרת הפלסטיקאים המובילים בישראל בסקר שערך עיתון ‘מעריב’, הינו מנתח פלסטי ששמו הולך לפניו. עם השנים נקשר שמו כמעט בצורה נרדפת עם ניתוחי הפנים למיניהם, הנחשבים למומחיותו הגדולה. מומחיות זו הפכה אותו לאחד מן הפלסטיקאים הבודדים אשר משלב בהליך אחד מספר ניתוחי פנים כגון מתיחת פנים, שאיבת שומן מהצוואר, הרמת מצח, ניתוח עפעפיים, הזרקות שומן, טיפולי לייזר לפנים ועוד.
עם 55 שנות מוניטין ואחרי אלפי ניתוחים מוצלחים ואלפי לקוחות מאושרים, מהווה הצוות הרפואי והמקצועי של המרפאה לכירורגיה פלסטית ואסתטית בבית החולים אלישע, בהנהגתו של ד”ר רמון דוגמה ומופת בתחום הרפואה האסתטית?

קראו עוד על ד”ר יצחק רמון:

medico-מגזין אינטרנטי העוסק בבריאות
מעריב-חדשות רפואיות
אלטרנטיבלי-רפואה משלימה
גודיז-הבית של ערוצי הלייף 
כלבו חיפה והקריות-בריאות
כמוני-חברים לבריאות
בית חולים אלישע-כירורגיה פלסטית
Docadviser-הדירוג שלכם לרופאים מומחים


מדוע בחרתי בכירורגיה פלסטית? – הסיפור

מדוע בחרתי בכירורגיה פלסטית?
סיום לימודי הרפואה, הינו במידה מסויימת זהה לסיום בית הספר התיכון. זהו השלב בו עליך לבחור התמחות ברפואה, אשר היא למעשה המקצוע בו תעסוק בהמשך עבודתך כרופא. ההתמחות אורכת 4-6 שנים, ורק לאחר סיום ההתמחות ומעבר בחינות ההתמחות, אתה נעשה רופא מומחה בתחומך ויכול להתחיל לעבוד באופן עצמאי.
כאשר סיימתי את לימודי הרפואה, התלבטתי רבות באיזה מקצוע לבחור. מאחר ואהבתי לטפל בילדים, חשבתי להתמחות ברפואת ילדים. מאחר ואהבתי את המתח הכרוך ברפואה דחופה והטיפול בנפגעים קשים, חשבתי להתמחות בטיפול נמרץ. מאחר ואהבתי עבודת ידיים ויצירתיות ורציתי לנתח, חשבתי להתמחות בכירורגיה.
מקצוע המשלב ידע ומיומנות
התלבטתי רבות וכאשר סיפרתי על התלבטויותיי לכירורג פלסטי שפגשתי, הוא מיד אמר לי שעליי לבחור בכירורגיה פלסטית. באותה תקופה היו בארץ רק מעט כירורגים פלסטיים ומאחר והניתוחים האסתטיים לא היו שכיחים כמו היום המקצוע לא היה מוכר. הוא הסביר לי שהכירורגיה הפלסטית עונה על כל דרישותיי: ראשית מדובר במקצוע כירורגי, הדורש מיומנות בעבודת ידיים, מאחר והכירורגים הפלסטיים מטפלים בנפגעי כוויות ותאונות דרכים, יש צורך במיומנות בטיפול נמרץ וברפואה דחופה ובנוסף מאחר והכירורגיה הפלסטית עוסקת בתיקון מומים מולדים, הרי שבהכרח הכירורגים הפלסטיים צריכים לטפל גם בילדים.
מקצוע יצירתי, הדורש יכולת אילתור
בנוסף לכך זהו מקצוע יצירתי, הדורש יכולת אילתור ויצירה שכן, הבעיות בהן הכירורג הפלסטי נתקל הינן שונות ומגוונות, אין להן פתרונות בית ספר ועל הכירורג הפלסטי למצוא וליצור את הפיתרון המתאים לכל מקרה בהתאם לכישרונו היצירתי. באותו היום סיימתי את התלבטויותיי וביקשתי להתמחות בכירורגיה פלסטית. אם היו לי עוד ספקות ביום הראשון להתמחות, הרי שתוך שבוע הבנתי שמצאתי את ייעודי בחיים.
אהבתי למקצוע
אני פשוט התאהבתי במקצוע. מידי יום יצאתי לעבודה בהתלהבות, יום העבודה חלף במהירות וכאשר יצאתי לביתי חיכיתי בקוצר רוח לתחילת היום הבא. אני נהנה מהיצירתיות שבעבודתי ולמעשה אני מרגיש שאני עושה את מה שאני אוהב לעשות ולא רואה בעבודתי מטלה שעליי לבצעה. משמעות המילה פלסטי הינו עיצוב ובכירורגיה פלסטית אנחנו, המנתחים הפלסטיים, יוצרים ומעצבים מחדש איברים פגומים, כתוצאה מבעייה מולדת, מתאונה או כווייה, או מגידולים.
יצירתיות גבוהה וגם הסיפוק
זוהי הכירורגיה המשחזרת, אשר מחזירה את הצחוק לילדים שנולדו עם שפה שסועה ואת שמחת החיים לאלה שנפגעו בתאונות או כתוצאה מהסרת גידולים. היתרון הגדול של המקצוע, הינו בכך שכל אחד ולאו דוקא איש מקצוע יכול להעריך את עבודתנו, שכן כמו פסלים ותמונות גם היצירות שלנו גלויות לכל הסובבים וכולם יכולים להעריכם. בנוסף אין סיפוק גדול יותר מלראות את שימחת המטופלים לאחר שהצלחת לתקן או לשחזר את הפגם ממנו הם סבלו, אשר מנע מהם חיים רגילים עקב היותם שונים. עבודתנו מחזירה את הביטחון העצמי למטופלים שלנו ומאפשרת להם לחזור לתפקוד מלא בחברה, עם הרבה שמחת חיים.


עם העלייה בתוחלת החיים, גדל הרצון לשמור על מראה צעיר גם בגיל המבוגר. אותות הגיל מתחילים להיראות כבר בשנות השלושים לחיינו, כאשר מתחילים להופיע קמטים בתנועה, אשר עם השנים ילכו ויעמיקו ויהפכו לקמטים קבועים. כתוצאה מהחשיפה הרבה לשמש בארצנו שטופת השמש, נפגע עור הפנים, האלסטיות שלו נפגעת ומופיעים בו כתמים וקמטים. השומן בפנים הולך ומתנוון עם הזמן וכוחות הכובד גורמים לצניחת עור הפנים.

הכירורגיה הפלסטית נותנת היום מענה לכל אחד מהשלבים הללו(מתיחת פנים), אך ככל שנישמר מפני השמש, נקדים לטפל בגורמים להופעת הקמטים ונדאג להעלימם עם הופעתם, נוכל לשמור על מראה צעיר לתקופה ממושכת יותר.

בשלב הראשוני בו יש רק קמטים בתנועה, טיפול ברעלן יכול למנוע את קיבוע הקמטים. בניגוד למה שרבים נוטים לחשוב, הרעלן אינו חומר מילוי, ואינו משנה את ההבעה או גורם לפנים קפואות, אלא מחליש את פעולת השרירים הגורמת להופעת הקמטים וע”י כך מונע את היווצרותם.

כאשר יש כבר קמטים הדרך לטפל בהם הינה ע”י מילויים. ניתן למלא את הקמטים והשקעים בפנים ע”י חומרי מילוי זמניים, או לחלופין ע”י שומן עצמי הנשאב מהגוף ומוזרק לפנים. כולנו יודעים שלאנשים שמנים אין קמטים ואין נפילה של עור הפנים ולכן ניתן להבין בקלות, כיצד מילוי הפנים בשומן, יכול לחדש את נעורנו.

לעומת זאת שומן עודף בסנטר, פימה צווארית, או סנטר כפול, מאוד מבגרים את המראה וגורמים לנו להיראות מבוגרים מכפי גילנו. פימה צווארית או סנטר כפול, ניתן לתקן ע”י שאיבת שומן מהצוואר, או ע”י ניתוח למתיחת הצואר והפנים בשילוב עם שאיבת שומן.

שאיבת שומן הינה דרך פשוטה ביותר לעיצוב צוואר שומני. כאשר ניתוח זה מבוצע באנשים צעירים והמנתח מקפיד על שאיבה אחידה ושטחית ניתן להגיע לתוצאות מצויינות ללא צלקות עם החלמה מהירה. לפני הניתוח מבוצעת הסננה של השומן הצווארי בחומר להרדמה מקומית, והניתוח מבוצע בהרדמה מקומית עם או ללא טשטוש קל. כפי שניתן לראות בתמונה, החולה יכול/ה לשבת בזמן הפעולה, דבר המאפשר למנתח לראות את המצב האמיתי ולהמשיך ולשאוב לפי הצורך. לעיתים כדי להדגיש את הזוית בין הלסת לצוואר, יש צורך להגדיל את הסנטר. דבר זה נותן אשליה של צוואר ארוך, לאנשים בעלי מבנה של צוואר קצר. יש לציין ששאיבת שומן מהצוואר בלבד ,ללא כל פעולה נוספת, כבר גורמת למראה צעיר יותר.
חידושים בהצערת הפנים

חידושים בהצערת הפנים1  חידושים בהצערת הפנים2

באנשים מבוגרים כאשר העור כבר מדולדל, יש לבצע מתיחה של עור הצוואר והפנים. בניתוח זה מופרד עור הפנים והצואר מהשרירים המצויים תחתם, מקבעים את השרירים חזרה למקומם המקורי, וגוזרים את עודפי העור. היום נהוג למתוח את העור באופן אנכי כלפי מעלה, דבר המשווה לפנים מראה טבעי יותר מאשר מתיחה לצדדים. כמו כן בניגוד לעבר, הנטייה היום הינה לבצע את הניתוח בגיל צעיר יותר ולא להמתין לנפילה קשה של עור הפנים. אפשר להסתכל על עור הפנים כעל קפיץ, אשר יחזור לגודלו המקורי, כל עוד לא מתחנו אותו יותר מידי.
כאשר אנו מותחים את הקפיץ יותר מדי, הוא מאבד את קפיציותו ונותר ארוך. כמו הקפיץ, עור הפנים מאבד את האלסטיות שלו עם השנים, וככל שנקדים את הניתוח, תוצאותיו יישמרו לתקופה ארוכה יותר מאחר והאלסטיות תישמר. כאשר יש כבר נפילה משמעותית של העור, השינוי לאחר הניתוח יהיה ניכר ובולט, אך החזרה תהיה מהירה יותר. בנוסף ככל שהניתוח מבוצע בגיל צעיר יותר, ההחלמה מהירה יותר והסיכוי לסיבוכים קטן.

מתיחת הפנים מטפלת בעודפי העור ובנפילת השרירם, אך אינה מטפלת באיכות העור המתבטאת בקמטים העדינים ובכתמים. הסרת הקמטים העדינים, הכתמים ונזקי השמש, דורשת למעשה את הסרת שכבות העור העליונות. פעולה זו נקראת קילוף העור, או פילינג. ישנן שיטות שונות לקילוף העור: מכנית ע”י שיוף, כימית ע”י יצירת כווייה כימית מבוקרת בדרגות שונות או תרמית באמצעות קרן הלייזר. ככל שנסיר שכבות רבות יותר, יהיו לנו פחות קמטים וכתמים, אך תקופת ההחלמה תהיה ארוכה יותר וקשה יותר.
בנוסף לאחר קילוף העור נותר ורדרד לתקופה ארוכה ולאחר תקופת ההחלמה הוא יכול להפוך לבהיר יותר או כהה יותר (היפו או היפר פיגמנטציה). בכדי לקצר את תקופת ההחלמה ולמנוע את תופעות הלוואי פותח הפיקסל לייזר. מכשיר זה אינו הורס את כל העור אלא גורם לכווייה בצורת רשת או נקודות (פיקסלים), כך שמסביב לכל נקודה שנכוותה קיים אזור חיוני עם תאים תקינים המתקנים במהירות את האזור הפגוע. שיטה זו אמנם, אינה מוחקת את כל הקמטים והכתמים, אך היא גורמת לריענון של העור, ללא כל תופעות הלוואי והסיכונים הכרוכים בפילינג העמוק. במידה ומבצעים סידרה של טיפולים כאלה ניתן להגיע לשיפור ניכר במצב העור וכל זאת ללא אודם ממושך וללא שינויים בגוון העור.

קילוף עור הפנים (פילינג) בסיום ניתוח למתיחת הפנים על העור שעבר מתיחה, הינו מסוכן מאחר ועלול לגרום לנמק. בנוסף, בצואר, המורכב מעור דק ביותר, כלל לא ניתן היה לבצע פילינג עד כה. מסיבה זו בניתוחים למתיחת הפנים לא בוצע פילינג כלל, או היו מגבילים את הפילינג לאזורים שלא עברו מתיחה כלל כגון האזור שמסביב לפה או העפעפיים. מאז פותח הפיקסל לייזר, ניתן לשלב בין פילינג מסוג זה למתיחת הפנים וכן ניתן לעשות גם פילינג של הצואר, עם או ללא ניתוח. אמנם הפילינג באמצעות לייזר פיקסל, אינו מוחק לחלוטין את הקמטים העדינים, אך הוא בהחלט משפר את טיב העור וכל הנשים והגברים שעברו את הניתוח המשולב מדווחים על עור רענן ובוהק יותר. בתמונות המצורפות ניתן לראות מטופלת שעברה את הניתוח המשולב.
ניתן לראותה לפני הניתוח, שבועיים לאחר הניתוח ועשרה חודשים לאחר הניתוח. ניתן גם להבחין בכך שצלקות הניתוח אינן נראות כלל לעין. בנוסף למרות עורה הכהה אין שינויי פיגמנט.

ד"ר יצחק רמון
ד"ר יצחק רמון - חוות דעת
ד"ר יצחק רמון
מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית
like
4
לקוחות מרוצים
זמין עכשיו
קליניקה מובילה לניתוחים פלסטיים וטיפולים אסתטיים בחיפה. המרפאה מנוהלת ע"י הרופא והמנתח הפלסטי ד"ר יצחק רמון. מוזמנים להנות ממיטב הפתרונות האסתטיים הרפואיים המתקדמים בישראל.
location
יאיר כ"ץ 12, חיפה, ישראל
24/7
 
שליחת הודעה למרפאה
הטופס נשלח בהצלחה
Please enter your name
יש להזין מספר טלפון
Please enter your email
Please enter your description
scrolldown
Loading...
Loading...
ד"ר אורי שולמן
like
135
...
תל אביב-יפו
...
הדמיית ניתוח אף
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
מידע למתעניינים
קרא עוד
Loading...
מידע למתעניינים
...
25 מומחים נותנים שירות
...
2
קרא עוד
Loading...
מידע למתעניינים
...
4 רופאים ומרפאות
קרא עוד
Loading...
מידע למתעניינים
...
56 מומחים נותנים שירות
...
37
...
‏32,000 ₪ - ‏15,000 ₪
קרא עוד
Loading...
מידע למתעניינים
...
39 מרפאות ורופאים
...
5
...
‏30,000 ₪ - ‏25,000 ₪
קרא עוד
Loading...
מידע למתעניינים
...
10 מומחים נותנים שירות
...
‏10,000 ₪ - ‏5,000 ₪
קרא עוד
Loading...
מידע למתעניינים
...
68 מרפאות ורופאים
...
103
...
‏30,000 ₪ - ‏15,000 ₪
קרא עוד
Loading...
מידע למתעניינים
...
59 רופאים ומרכזים רפואיים
...
61
...
‏20,000 ₪ - ‏10,000 ₪
קרא עוד
Loading...
מידע למתעניינים
קרא עוד