הגדלת חזה בסיליקון
הניתוח מתבצע בתכנון מדוקדק
מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית
שימוש בטכניקות מתקדמות
ניתוח להגדלת שדיים נועד להגדיל ולהבליט את השדיים על-ידי שימוש בשתלי סיליקון. הצלחת הניתוח תלויה בתכנון מדוקדק.
 
דירוג
מחירים
טיפול השלמה
ד"ר אודי ארדהגדלת חזה בסיליקון
20
20 חוות דעת
פוסטים מרשתות חברתיות

מומחה פלסטי בכיר ומנהל תחום הקטנת חזה ואסימטריה (איכילוב). 'מומחיות על' בניתוחי חזה משחזרים ואסתטיים, מיקרוכירורגיה וניתוחים פלסטיים בילדים

רופא מומחה ביחידת השד וביחידת הילדים במחלקה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי תל אביב (איכילוב), וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית. בוגר שתי תכניות מומחיות-על (fellowship) בקנדה בתחום ניתוחי שד וניתוחי ילדים. שם דגש על בטיחות טיפול, איכות מוצרים, תקשורת בלתי אמצעית, מקצועיות ואחריות אישית.

ניתוח להגדלת שדיים נועד להגדיל ולהבליט את השדיים על-ידי שימוש בשתלי סיליקון. הצלחת הניתוח תלויה בתכנון מדוקדק. חשוב מאוד לאפיין את נתוני החזה והשד לפני הניתוח ולהגדיר ביחד איתך את היעדים בניתוח. יש להבין אם מדובר בשד שתמיד היה קטן או בשד שהתרוקן מנפח לאחר הריונות, הנקות או ירידה במשקל. חשוב מאוד גם להתרשם ממידת הסימטריה של השדיים והפטמות / עטרות, עובי רקמת השומן והשד ומבנה בית החזה. בהתאם לממצאים האלה ניתן לגבש המלצה לגבי צורת השתל, מיקום השתל (מתחת או מעל השריר) וגודל השתל.

שתלי סיליקון מיוצרים במגוון תצורות: בצורה עגולה או טיפתית (אנטומית), בממדים שונים של גובה, רוחב, בלט ונפח, ובמרקם חיצוני מחוספס או חלק. בחירת השתל תיעשה איתך בפגישת הייעוץ לפני הניתוח, בהתאם לרצונך ולנתונים הגופניים שלך. חשוב לזכור ששתל גדול מדי עלול לגרום לאי-נוחות ולצניחה מואצת של השד לאורך זמן (מצורפות תמונות דוגמה של שתלים בצורות וגדלים שונים).

הניתוח:

הניתוח מתבצע בהרדמה כללית ואורך כשעה. דרך חתך עורי באורך כ-5 ס"מ הממוקם בתוך הקפל מתחת לכל שד, מתבצעת הפרדה של הרקמות ליצירה של כיס בממדים של השתל המיועד. ניתן למקם את השתל מתחת לרקמת השד ומעל שריר החזה (הפקטורליס הגדול) במידה ויש מספיק עובי רקמה לכסות ולרפד את השתל. אחרת, מומלץ למקם את השתל מתחת לשריר החזה. לאחר הכנסת השתל מתבצעת סגירה של החתכים בעור עם תפרים נמסים. לרוב אין צורך להשאיר נקזים.

מומחה בכירורגיה פלסטית ואסתטית
זמין עכשיו
הגדלת חזה בסיליקון - ד"ר אודי ארד - חוות דעת
20
שליחת הודעה למרפאה
הטופס נשלח בהצלחה
Please enter your name
יש להזין מספר טלפון
Please enter your email
Please enter your description
17
ראשון לציון, תל אביב-יפו
10
תל אביב-יפו
מומחה בניתוחי חזה
מומחה לכירורגיה פלסטית
ניסיון של מאות ניתוחי חזה
3
תל אביב-יפו
מומחה לניתוחי חזה
כירורג פלסטי
יותר מ-10 שנות ניסיון
מידע למתעניינים
64 מומחים נותנים שירות
103
‏30,000 ₪ - ‏15,000 ₪