פיסול ועיצוב קו לסת
פיסול סנטר ולסת
חומרי מילוי איכותיים ומתקדמים
טכניקת מילוי חדשנית
קו הלסת שלנו הולך ומשתנה ככל שאנו מתבגרים, כשסימני הגיל מתחילים להופיע בהן כבר בעשור השלישי לחיינו. סימנים אלה יוצרים מראה מבוגר, עייף ועצוב ולהבלטה חריגה של הלסת. כיום, ניתן להרים את קו הלסת ולמצק את העור באזור, באמצעות טיפול בחומרים ייעודיים.
 
דירוג
מחירים
ד"ר אירנה קרופניקפיסול ועיצוב קו לסת
21
21 חוות דעת
פוסטים מרשתות חברתיות

דר’ קרופניק משתתפת באופן שוטף בהשתלמויות בארץ ובחו”ל ומציעה למטופליה את הטיפולים החדשניים והמתקדמים בעולם בתחום הרפואה האסתטית. ידועה לקהל הרחב כאורחת כבוד בתוכניות טלויזיה רבות, ערוצים 9 , 12 ו- 13 ומרצה בבתי ספר לרפואה אסתטית. ד"ר אירנה קרופניק מבצעת את כל סוגי הטיפולים בתחום הרפואה האסתטית, הזרקות בוטוליניום טוקסין, מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית, פיסול פנים, פיסול אף, מילוי שקעים מתחת לעיניים ועוד. ד"ר אירנה קרופניק מכשירה רופאים מכל העולם בתחום הרפואה האסתטית ומקפידה מאוד להקנות ידע עדכני ואוניברסאלי לכל הרופאים אשר לומדים אצלה.

ד"ר אירנה קרופניק מקפידה על רמת שירות גבוהה במרכזים שלה ונשמעת לכל הטרנדים החמים ביותר בתחום הרפואה האסתטית. במרכז להשתלות שיער של ד"ר אירנה קרופניק ממש מבצעים מהפכה בישראל ומנגישים לכל הישראלים ניתוחי השתלות שיער בשיטת FUE וDHI בתנאים הטובים והבטוחים ביותר, ברמה בינלאומית.

עם הגיל, עובר עור הגוף שלנו תהליך של הזדקנות, שניכר בחלקים רבים של הגוף, אך בולט במיוחד באזור הראש, הפנים, הצוואר והלסת.

תהליך זה בא לידי ביטוי באמצעות צניחה של העור והיווצרות כפלי עור/ קמטים, וכן אובדן נפח של העור בעיקר באזור הלחיים. תהליכים אלה גורמים להדגשה חריגה של אזורי פנים מסוימים ובעיקר הלסת, שמתחילה לבלוט בצורה חריגה ככל שעוברות השנים.

בטיפול עיצוב קו לסת, היינו רוצים למצק את העור ולעצב אותו בצורה יותר טבעית וגמישה, וכיום ניתן לעשות זאת באמצעות חומרים מבוססי סידן, שמעודדים את ייצור הקולגן באזור ההזרקה ומאפשרים לעור להתחדש ולהתמצק, ובסך הכל להרים את קו הלסת.

את התוצאות ניתן לראות מייד לאחר ביצוע ההזרקות, כשבשלבים הראשונים מתרחש שינוי בהיקף של 30%-50%, שינוי המגיע לשיאו לאחר שלושה חודשים.

רפואה אסתטית
זמין עכשיו
33
21 חוות דעת
הכישור 26, חולון, 5886708, ישראל
09:00 - 19:00
 
ד"ר אירנה קרופניק - פיסול ועיצוב סנטר וקו לסת - חוות דעת
שליחת הודעה למרפאה
הטופס נשלח בהצלחה
Please enter your name
יש להזין מספר טלפון
Please enter your email
Please enter your description
12
9, הכבאים, רמת גן
שימוש בשיטות מתקדמות לעיצוב הלסת
אחריות על העבודה לשנה
חומצה היאלורונית איכותית
9
, 9, יעקב אפטר, תל אביב-יפו
מילוי ועיבוי שפתיים במראה טבעי
פיסול אף מקצועי בחומצה היאלרונית
שאיבות שומן מתקדמות
מידע למתעניינים
76 מומחים נותנים שירות
4
‏2,000 ₪ - ‏500 ₪