ניתוח הרמת חזה
חבר באיגוד ISAPS הבינ"ל
מומחה לכירורגיה פלסטית
שימוש בחומרים באישור ה- FDA
כאשר אישה פונה אל מרפאתי ומבקשות לבצע הגדלת חזה אני שואל מה מפריע לה במבנה ובמראה החזה ואיך היתה רוצה לעצב אותו? התשובה הנפוצה והשכיחה ביותר היא הדרישה לחזה בעל מראה טבעי. הגדלת חזה באמצעות שומן עצמי ללא ניתוח היא הפתרון לכך.
פוסטים מרשתות חברתיות
מומחה לכירורגיה פלסטית
7
7 חוות דעת
זמין עכשיו
פלסטיקאי המתמחה במגוון ניתוחים פלסטיים ואסתטיים- בהגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה ומתיחת בטן עם שאיבת שומן. בנוסף, הינו מומחה לכירורגיה פלסטית בנושא החלפת שתלים, הרמה פנימית ושימוש בשתלי סיליקון מיוחדים כגון שתלים אנטומיים ושתלי פוליאוריתן.
דרך מנחם בגין 144, תל אביב-יפו, 6492102, ישראל
 
ד"ר נועם חי - ניתוח הרמת חזה - חוות דעת
 
דירוג
מחירים
כירורג פלסטי
טיפול השלמה
שנות ניסיון בטיפול
ד"ר נועם חיניתוח הרמת חזה
7
7 חוות דעת

ד"ר חי הוא פלסטיקאי אשר מתמחה במגוון בניתוחים פלסטיים ואסתטיים בהגדלת חזה, הרמת חזה, הקטנת חזה ומתיחת בטן עם שאיבת שומן.  הינו מומחה לכירורגיה פלסטית בנושא החלפת שתלים, הרמה פנימית ושימוש בשתלי סיליקון מיוחדים כגון שתלים אנטומיים ושתלי פוליאוריתן.

חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ובאיגוד העולמי לכירורגיה פלסטית ISAPS.

ד"ר חי מקפיד להתעדכן באופן שוטף בטכניקות חדשות ומשתתף בכנסים בינלאומיים בתחום הכירורגיה הפלסטית ובהשתלמויות אצל המנתחים הפלסטיים המובילים ברחבי העולם.

הינו מרצה מבוקש בתחומי הכירורגיה הפלסטית והרפואה האסתטית לרופאים, סטודנטים לרפואה, אחיות, קוסמטיקאיות ומרפאות בעיסוק הן במסגרות אקדמיות והן בכנסים מקצועיים בארץ ובחו"ל.

בפגישתנו הראשונה אכיר אותך לעומק, אשאל כל מני שאלות על עברך הבריאותי, אכיר את הרגלייך בעבודה ובשעות הפנאי, כולל פעילויות ספורטיביות, אבדוק מה מפריע לך ואיך היית מגדירה את החזה האידיאלי עבורך (החזה המושלם, החלום שאת מעוניינת להגשים..).

לאחר מכן נבצע מדידות מדוקדקות של בית החזה, מבנה ומיקום השדיים, המרחקים השונים שלהם זה מזה וממרכז הגוף ונמדוד מה רוחבם ועובי רקמת השד שלך. לאחר שנאסוף את כל הנתונים החשובים נוכל להציע לך את מגוון האפשרויות העומדות בפניך ביחס לנתונים המדויקים שלך ונעבור לשלב ההמחשה.

המחשה (סימולציה) והתאמת שתלים הדמיה בחזיית מדידה

ההמחשה נעשית בעזרת שתלי מדידה בגדלים ודגמים שונים אותם נניח בחזיית מדידה ומעליה גופיית ליקרה צמודה בצבע העור. כך תוכלי לראות את עצמך מול המראה ולדמיין את תוצאת הניתוח.

נוכל לנסות גדלים שונים ודגמים שונים של שתלים עד שנגיע לתוצאה הרצויה האהובה עלייך, זו שנחשוב יחד שהיא ניתנת לביצוע ומחמיאה לך ואינה מסכנת את הצלחת הניתוח. התוצאה הסופית תהיה אמנם קרובה ודומה אך לא ממש בול.

המחמאה הכי גדולה שאנחנו נהנים לקבל (כמעט..) כל שבוע היא עד כמה שהתוצאה האמיתית יצאה יותר יפה ועלתה על הציפייה והדמיון שלך, עד כדי כך אנחנו מדקדקים ומדייקים את הבחירות שלנו ביחס לציפיות שלך.

הסבר על ההשלכות והסיכונים האפשריים הכרוכים בניתוח:

נסקור בפנייך בהרחבה את ההשלכות החשובות והסיכונים הכרוכים בניתוח, אמנם הם נדירים ורוב הסיכויים שהם לא יתממשו, אך מחובתנו להסביר לך אותם בצורה ברורה ומפורטת, לא בכדי להפחיד חלילה, אלא כדי ליידע וכדי שיהיו בידייך כל הכלים לבצע החלטה מודעת ומושכלת עבורך.

כיום מציעה הרפואה האסתטית כמה סוגים של ניתוחים להרמת חזה (הן אחרי לידה והן ללא קשר ללידה). הניתוח מתאים למצב שבו השדיים נפולים וצמודים לבית החזה והבטן. הם גם נראים נפולים וחסרים בהם הנפח והמוצקות המאפיינים בדרך כלל חזה שופע – ללא קשר לגודלו או מידתו.

הסוגים השונים של ניתוחי הרמת חזה נבדלים זה מזה באפשרויות ובגודל או הגובה של החזה – עם או בלי שתל אנטומי פנימי, הרמה המלווה בהגדלה או הרמת חזה המלווה דווקא בהקטנה. התוצאה הסופית תהיה חזה מלא ושופע שיש לו נפח ונוכחות שאי אפשר להתעלם מהם.

השיטה המתקדמת ביותר היא באמצעות שתל אנטומי מעוצב המותאם בדיוק למבנה גופה של האישה המנותחת ובזכות תהליך זה לא נשארות צלקות נראות לעין על גופה. אין ספק שמדובר בטכנולוגיה חדשנית מן השורה הראשונה המומלצת לכל אישה אשר מתלבטת או מתקשה לקבל החלטה מפני שהיא חוששת מתופעות לוואי או צניחה חוזרת של החזה עם הזמן.

ההליך יתקיים בהרדמה מלאה ויש להכין את הגוף והנפש לקראת תקופת החלמה. כל אישה חווה בצורה שונה את תקופת ההחלמה הזאת אך כמובן שצריך לתת לגוף את הזמן שלו כדי להחלים, להתרגל למצב החדש וכמובן לדעת איך להתמודד עם כאבים או חוסר נוחות.

שליחת הודעה למרפאה
הטופס נשלח בהצלחה
Please enter your name
יש להזין מספר טלפון
Please enter your email
Please enter your description
59
שדרות בן גוריון 4, חיפה
9
, 9, יעקב אפטר, תל אביב-יפו
הרמת חזרה
מראה טבעי
החלמה מהירה
22
תל אביב-יפו,
טכניקות מתקדמות וחדשניות
מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית
מנהל תחום הקטנת חזה ואסימטריה באיכילוב
11
תל אביב-יפו
חבר באיגוד ISAPS הבינ"ל
מומחה לכירורגיה פלסטית ואסתטית
מעקב רפואי למשך 15 שנים
11
תל אביב-יפו
מומחה לכירורגיה פלסטית
3
תל אביב-יפו
מתמחה בניתוחי חזה, פנים ועיצוב הגוף
חבר פעיל באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית
שיטות מתקדמות מבית ד"ר גל אור
19
הרצליה
מנתחת פלסטית מומחית
חברה באיגוד לכירורגיה פלסטית
מבצעת ניתוחים קוסמטיים שחזוריים
13
תל אביב-יפו
מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית
חברה באיגוד לכירורגיה פלסטית
חברה באיגוד ISAPS הבינ"ל
מידע למתעניינים
56 מומחים נותנים שירות
43
‏30,000 ₪ - ‏25,000 ₪
קרא עוד
מידע למתעניינים
67 מומחים נותנים שירות
103
‏30,000 ₪ - ‏15,000 ₪
קרא עוד
מידע למתעניינים
קרא עוד
מידע למתעניינים
31 מומחים נותנים שירות
38
‏30,000 ₪ - ‏25,000 ₪
קרא עוד
מידע למתעניינים
22 מומחים נותנים שירות
5
‏20,000 ₪ - ‏10,000 ₪
קרא עוד