ניתוח שחזור שד
מומחה לכירורגיה פלסטית
חבר באיגוד לכירורגיה פלסטית
חבר לשכת האתיקה הרפואית
שחזור שד הוקם כחלק מ"חבילת הטיפול" לחולות סרטן שד בטכניקות מתקדמות יותר המשלבות תחלואה משנית תחתונה, עם אפשרויות מגוונות לשחזור כריתות חלקיות של השד וכן ניתוחים משולבים יחד עם המנתח האונקולוגי (ניתוח אונקולופלסטי).
מומחה בכירורגיה פלסטית
0
0 חוות דעת
זמין עכשיו
פרופ' דין עד-אל הוא מומחה בעל שם עם ניסיון של למעלה בטיפולים אסתטיים. מוזמנים להנות ולקבל טיפול אישי שמותאם לדרישות שלך. אם אתם מוכנים להתחיל את השינוי - צרו קשר לקבלת הפתרון האסתטי שמתאים לכם.
מוטה גור 4, פתח תקווה, ישראל
 
ד"ר דין עד אל - ניתוח שחזור שד - חוות דעת
 
דירוג
מחירים
ד"ר דין עד אלניתוח שחזור שד
0
0 חוות דעת

ד"ר דין עד-אל, רופא מומחה בכירורגיה פלסטית, מנהל משנת 2004 את המחלקה לכירורגיה פלסטית, ואת יחידת הכוויות במרכז הרפואי רבין, הכולל את בתי החולים בילינסון, השרון ומרכז שניידר לרפואת ילדים. משמש כמרצה בכיר בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב ופרסם למעלה ממאה כתבות בעיתונות מדעית וכתשעים הצגות בכנסים מדעיים בארץ ובעולם.

הינו מתמחה בניתוחים פלסטיים ו"אונקולוגיים פלסטיים", בעל תת התמחות במיקרו-כירורגיה ושחזורי שד ממרכז הסרטן  המובילSloan Kettering מניו יורק.

במשך תקופת עבודתו בבית החולים הדסה עין כרם, ריכז במשך כ-5 שנים את השירות למיקרו-כירורגיה ולשחזורי שד, וביצע את הרוב המכריע של ניתוחי שחזורי שד שבוצעו בבית החולים. באותה תקופה הרצה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית, הדסה עין כרם, וריכז את צוות הטיפול במומי שפה וחיך שסועים בבית החולים.

ד"ר עד-אל ייסד את החברה הישראלית למיקרו-כירורגיה והיה היו"ר הראשון שלה. הוא חבר האיגוד הבינלאומי למיקרו- כירורגיה, האיגוד הבינלאומי לכירורגיה אסתטית, בחברה הבינלאומית לרפואה של האומנים, ובשלושת האיגודים לכירורגיה פלסטית: הישראלי, האירופאי והאמריקאי.

שליחת הודעה למרפאה
הטופס נשלח בהצלחה
Please enter your name
יש להזין מספר טלפון
Please enter your email
Please enter your description
0
פתח תקווה
מומחה לכירורגיה פלסטית
חבר באיגוד לכירורגיה פלסטית
חבר לשכת האתיקה הרפואית
0
פתח תקווה
מומחה לכירורגיה פלסטית
חבר באיגוד לכירורגיה פלסטית
חבר לשכת האתיקה הרפואית
19
הרצליה
מנתחת פלסטית מומחית
חברה באיגוד לכירורגיה פלסטית
מבצעת ניתוחים קוסמטיים שחזוריים