הקליניקה החברתית לרפואת שיניים
מנגישים את רפואת השיניים לציבור
מתחייבים לאיכות הגבוהה ביותר
One Stop Shop לרפואת שיניים
הקליניקה החברתית לרפואת שיניים מספקת מענה לכלל הצרכים והבעיות הדנטליות ומציעה מגוון רחב של טיפולים ופתרונות בהתאם. הקליניקה החברתית לרפואת שיניים נוסדה בשנת 2017 כמרפאת שיניים פרטית שמטרתה להנגיש את רפואת השיניים לציבור הרחב.
 

צוות הקליניקה החברתית לרפואת שיניים גויס לשורותיה בתהליך ארוך ומוקפד ולאחר הדרכה מקיפה הן מהבחינה המקצועית והן מזו המוסרית.

בעבודה משותפת יוודאו אנשי הצוות, כי מטופלי הקליניקה יקבלו את הטיפול המסור ביותר, רפואית רגשית וכלכלית, תוך ליווי צמוד, סבלני ואישי גם לאחר סיום התכנית הטיפולית וזאת על מנת לוודא שימור של היגיינת הפה גם בעתיד.

 

תרומה לקהילה

הזרוע הראשונה של הקליניקה החברתית לרפואת שיניים התגבשה במוחו של מייסד החברה, דור נוביץ', במהלך התנדבותו בקרב אוכלוסיות מוחלשות באזור המרכז בארץ. תוך מתן סיוע בתחומים השונים, התוודע דור לביקוש הגבוה שקיים בקרב אוכלוסיות אלו בתחום רפואת השיניים, ביקוש העומד אל מול היצע מצומצם וכמעט אפסי של מענה דנטלי איכותי ונגיש הפונה לאוכלוסיות מסוג זה.

הקליניקה החברתית לרפואת שיניים, אשר הוקמה בראש ובראשונה כארגון חברתי שמטרתו מתן מענה על צרכיהם הדנטליים של כלל האוכלוסיות בארץ, רואה בתרומה לחברה ערך עליון ופועלת ללא הרף על מנת להעצימו תוך הענקת טיפולים שונים ומגוונים במחירים סמליים ולעיתים אף ללא עלות כלל.

הקליניקה החברתית לרפואת שיניים - חוות דעת
מנגישים את רפואת השיניים לציבור
זמין עכשיו
0
0 חוות דעת
11, הברזל, תל אביב
 
0
11, הברזל, תל אביב
מתחייבים לאיכות הגבוהה ביותר
One Stop Shop לרפואת שיניים
תוצאה תוך שעה
0
ה' באייר, תל אביב
מרפאת בוטיק לאסתטיקה דנטלית
מומחית לשיקום שיניים ואסתטיקה דנטלית
0
2, דאנטה, תל אביב
שירות חירום 24/7
מחירים נוחים
בדיקת ייעוץ ללא עלות