ד"ר פאני בר לוי

ד"ר פאני בר לוי

גניקולוגית ואסתטיקה
like
3
לקוחות מרוצים
ד"ר פאני בר לוי היא גניקולוגית בכירה ומומלצת בישראל ומוערכת. מבצע טיפולים לשיפור אסתטי של מראה הנרתיק (הפות), עיצוב שפתי הפות. בנוסף עברה התמחות בהריון בסיכון גבוה. מרצה בכנסים בתחום האסתטיקה הוגינאלית. מומחית חברה באיגוד האירופאי לאסתטיקה וגינאלית.

ד״ר פאני בר לוי הינה גניקולוגית בכירה ומוערכת ומחלוצות הטיפולי אסתטיקה וגינאלית בארץ ובעולם. ד״ר בר לוי החלה את דרכה הרפואית בשנת 1986 כמצטיינת דיקן בטכניון עברה התמחות ברפואת הנשים והתמחות בהריון בסיכון גבוה ומאז עברה השתלמויות רבות בארץ ובעולם בכל חידושי האסתטיקה הוגינאלית.
ד״ר בר לוי הינה מרצה בכנסים בתחום האסתטיקה הוגינאלית בכנסים המובילים בארץ ובעולם.
ד״ר בר לוי הינה מומחית בטיפולים המופיעים באתר זה והינה מומחית בתפעול המכשור ושימוש בחומרים הדרושים ממיטב היצרנים בעולם.
ד״ר בר לוי הינה חברה בכירה באיגוד האירופאי לאסתטיקה וגינאלית.

אני מאמין מקצועי

"במהלך כל הדרך הארוכה בה אני רופאת נשים ומומחית להריון בסיכון גבוה, עמדה לנגד עיני, הראיה המלאה של המטופלות שלי כנשים וכרעיות. לא אבדה לי הראיה של הנשים כנשים שלמות, ולא רק כמטופלות הזקוקות למזור בנושא הריון בסיכון וכמטופלות הסובלות מבעיות רפואיות "פשוטות." ראיית העולם והתפיסה שלי אותנו כנשים החיות ופועלות בעולם מלא ורחב, שאינו מתמקד אך ורק בהריון ובלידה. חשתי שהנשים הפונות אלי זקוקות ומבקשות גם פתרון ומענה על בעיות שאינן רק רפואיות, אלא גם אסתטיות, אינטימיות. כולנו, כנשים הנוטלות משא כבד של הריונות, אימהות, תקופת המעבר וגיל הבלות, רוצות תמיד וקודם כל להישאר נשים, ובמיטבנו. ואין סיבה שלא יהיה כך. בראש ובראשונה כדי למלא צורך אמיתי, אישי ואינטימי שלנו כנשים".

חלוצה בתחום האסתטיקה הוגינלית בלייזר

לצורך הגשמת חזונה השתלמה ד"ר בר לוי במשך שנים רבות ברפואה אסתטית וברפואה אסתטית וגינלית והיא בוגרת החברה האירופאית לאסתטיקה גינקולוגית European Society Aesthetic Gynecology . שם השתלמה בניתוחים וטיפולים משולבים במסגרת MASTER COURSE, על ידי המובילים העולמיים בתחום. בעשור האחרון אימצה ד"ר בר לוי את הטיפול בלייזר לשלל טיפולי אסתטיקה וגינלית והיא מהחלוצות בארץ ובעולם.

תחומי התמחותה כוללים:

התמקצעות והתמחות בתחום האסתטיקה של הנרתיק, אזור אינטימי שנשים חולקות עם עצמן ועם בני זוגם יום יום.

אסתטיקה של הפנים על כל השונות ומגוון הטיפולים והפתרונות הקיימים לטיפול בנזקי השנים והגיל.

התמחותה בתחום האסתטיקה האינטימית, נועדה לסייע לנשים להבין כי אין סיבה לחשוש מטיפול באזור הוגינאלי, ולקבל שינויים ותופעות מטרידות בו כגזירה משמיים. למעשה, קיימים פתרונות רבים, גם ללא ניתוח וללא כאבים בלייזר ופתרונות אלו מסייעים למטופלות לחוש שלמות: בראש ובראשונה – שלמות כנשים, וכן שלמות כרעיות וכאימהות .

כיום מעניקה דוקטור בר לוי פתרונות הן להיבטי האסתטיקה של הנרתיק, והן לבעיות רפואיות שמטרידות נשים בחיי היומיום, כגון יובש נרתיקי ובריחת שתן. דוקטור בר לוי מסכמת: "אני יודעת ומרגישה שהגענו לבגרות הנפשית שלנו כנשים, ועמה הבנו שאת מה שניתן לשפר ולהיטיב, מותר ואף מומלץ, להיטיב."

מדוע כדאי לבצע טיפולי אסתטיקה של הפנים ואסתטיקה וגינלית אצלנו:

למרפאת דוקטור בר לוי יתרונות בולטים המציעים שקט נפשי וביטחון שבחרתן בחירה מצוינת:

דוקטור בר לוי מביאה עימה לכל טיפול ידע וניסיון עשירים ומלאים בתובנות ממפגש עם אלפי נשים לאורך הקריירה.

ד"ר בר לוי שומרת על סטנדרטים של מצוינות בבחירת הטכנולוגיות והחומרים בהם היא עושה שימוש, ואלו הם רק מהטובים בעולם, העומדים בתקנים המחמירים ביותר, ללא פשרות.

אמפתיה, הבנה, רוח טובה, כל אלו מאפיינים את גישתה של דוקטור בר לוי לעבודה.

בקליניקה אנו מקפידים על תנאי היגיינה וסניטציה ברמה גבוהה ומאפשרים סביבת טיפול איכותית להשגת תוצאות מיטביות.

שירות אדיב באווירה חמה, פתוחה ותומכת.

במרפאת ד"ר בר לוי אנו מציעים פתרונות מותאמים אישית לכל מטופלת. אנו פועלים מתוך אהבה למקצוע ולמטופלות ומתוך מחוייבות עמוקה להביא לשינוי אמיתי בחייהן.

"הדרך שבה אנו חוות את הגוף שלנו משפיעה עלינו בכל תחומי החיים ובכל היבט בחיי היום יום.‏ יש לנו את כל הכלים והאמצעים לאפשר לכולנו להרגיש שלמות ובנוח עם גופנו וליהנות בביטחון ‏מלא משלמות הגוף." מסכמת ד"ר בר לוי.

ד"ר פאני בר לוי
ד"ר פאני בר לוי - חוות דעת
ד"ר פאני בר לוי
גניקולוגית ואסתטיקה
like
3
לקוחות מרוצים
זמין עכשיו
ד"ר פאני בר לוי היא גניקולוגית בכירה ומומלצת בישראל ומוערכת. מבצע טיפולים לשיפור אסתטי של מראה הנרתיק (הפות), עיצוב שפתי הפות. בנוסף עברה התמחות בהריון בסיכון גבוה. מרצה בכנסים בתחום האסתטיקה הוגינאלית. מומחית חברה באיגוד האירופאי לאסתטיקה וגינאלית.
location
ברודצקי 43, תל אביב-יפו, ישראל
24/7
 
שליחת הודעה למרפאה
הטופס נשלח בהצלחה
Please enter your name
יש להזין מספר טלפון
Please enter your email
Please enter your description
scrolldown
Loading...
Loading...
מדילי קליניקה פרטית
like
28
...
דיסקרטי, פשוט ומיידי
...
לא ניתן יהיה לזהות שעברת טיפול
...
קבלי מידע היום מאחות מוסמכת
Loading...
מידע למתעניינים
...
3 מרפאות ורופאים
...
4
...
‏9,000 ₪ - ‏5,000 ₪
קרא עוד