ד״ר שירה שומר
מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית
0
רופאה ומנתחת פלסטית בכירה ביחידה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי העמק, עפולה. בעלת מרפאה פרטית לניתוחים אסתטיים, שחזורים וטיפולים קוסמטיים בתל אביב וקיסריה.

ד"ר שירה שומר, נשואה ואם לשני בנים. בוגרת בהצטיינות לימודי רפואה בטכניון, חיפה, ובוגרת משפטים באוניברסיטת תל-אביב. התמחתה בכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי רבין, בלינסון. עבדה במשך כ- 13 שנים לצד ד"ר חיים קפלן ורכשה ניסיון עשיר והכשרה מקצועית מעמיקה בתחום הכירורגיה הפלסטית, האסתטית ושחזורי שד. כיום מנתחת פלסטית בכירה בבית חולים "העמק", עפולה, ברשת מרפאות ארצית, ובעלת מרפאה פרטית בתל-אביב וקיסריה.

למה דווקא כירורגיה פלסטית?  

"האסתטיקה תמיד היתה חשובה לי, ואף שקלתי ללמוד אדריכלות, אך האהבה האמיתית שלי היתה למקצוע הרפואה ולתחום הכירורגי בפרט. בכירורגיה פלסטית מצאתי את נקודת המפגש בין מדע לאומנות. זהו התחום היצירתי, המגוון והמספק ביותר לאין שיעור מבין כל המקצועות הכירורגיים והתוצאות תלויות רבות במנתח. ככירורגית וכאישה, ביכולתי להזדהות עם המטופלת, להבין לעומק את נפשה, התלבטויותיה, חששותיה ולהתאים את המראה באופן אישי עבורה ולא על פי אידיאל יופי קבוע מראש. אני מבצעת מגוון רחב של ניתוחים פלסטים אסתטיים, כגון, ניתוחים להצערת מראה הפנים, ניתוחי חזה וניתוחים לעיצוב הגוף. בנוסף, טיפולים אסתטיים כגון פיסול פנים והצערתם". 

היכן נמצא התחום בהשוואה לעולם המערבי?

"כירורגיה פלסטית בישראל קרובה יותר לגישה האירופאית. הישראליות מעדיפות מראה טבעי יותר, רענן ונינוח בניגוד להגזמה האמריקאית הלא פרופורציונלית. הדבר נכון לגבי ניתוחי הפנים וניתוחי החזה". 

מה הישראליות והישראלים מעדיפים בתחום האסתטי? 

"הישראליות יודעות היטב מהו רצונן ומעדיפות מראה טבעי ולהרגיש שלמות עם עצמן וגופן. בהגדלות הן מעדיפות שתלים בגודל קטן עד בינוני. כיום, מתגברת מגמה להוצאת שתלי הסיליקון ומילוי באמצעות הזרקת שומן עצמי או הרמת החזה, כאשר קיימת מספיק רקמת שד. הקטנת שדיים הוא ניתוח פופולרי, אך חשוב להתאים את החזה באופן פרופורציונלי למבנה הגוף. קיימת עליה במספר הגברים המגיעים לטיפולים אסתטיים וניתוחים פלסטיים. הצעירים מעדיפים ניתוחי אף והקטנות חזה והמבוגרים מעדיפים ניתוחי הרמת עפעפיים ומתיחות פנים וצוואר. גברים רבים מזריקים בוטוקס וחומרי מילוי ומעדיפים בעיקר הדגשת הסנטר וקו הלסת".

הכירורגיה הפלסטית בעוד עשור?

"במאה ה-21 התערבות כירורגית במה שהטבע נתן היא עניין שבשגרה. העלייה בתוחלת החיים מביאה לדרישה לשיפור המראה האסתטי, איכות החיים והחזרת תחושת הבטחון העצמי והאושר הפנימי. אם לפני כ-30-40 שנה אלו היו ניתוחים של האלפיון העליון, כיום, הניתוחים הפלסטיים והטיפולים האסתטיים הינם מנת חלקם של כולם. בעידן הרשתות החברתיות, תכניות הריאליטי וצילומי ה'סלפי' כולם רוצים להראות צעירים ויפים. הדרישה היום היא לתוצאות מהירות, מינימום פולשנות, מעט תופעות לוואי וזמן החלמה קצר. השימוש בטכנולוגיות מתקדמות ופיתוח מכשור חדשני זעיר פולשני יתעצם בעשור הקרוב ויאפשר לדחות במספר שנים את ההליך הכירורגי, אך לא ניתן יהיה להימנע ממנו".

משפט לחיים שמלווה אותך במהלך הקריירה.

"'היופי נמצא בפרטים הקטנים'. יחס אישי, חם, תומך, זמינות מלאה וליווי צמוד, לצד מצויינות מקצועית חסרת פשרות, שאיפה לשלמות והקפדה על כל פרט הינם ערך עליון".

התגובה האופטימית שקיבלת אי פעם ממטופל או מטופלת אחרי הניתוח?

 "'לא יכולתי לבקש מנתחת קשובה, אנושית, מבינה וסובלנית כמוך. המון תודות על שעברת איתי את התהליך המדהים שבסופו של דבר הוביל לשינוי של חיי. בזכותך התוצאות מדהימות, הרבה מעבר לאיך שיכולתי לדמיין את עצמי'". 

טיפול אסתטי או הליך כירורגי שלא תסכימי לבצע?

"אינני שופטת את מטופליי. אני מעניקה באהבה שירות במסגרת התרבות הקיימת. עם זאת, כאשר הציפיות אינן ריאליות או חורגות משמעותית מאידיאל היופי אעדיף לא לטפל". 

מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית
זמין עכשיו
22
סניף מרכז
мекцдиментозный аборт
консультация с врачем
моментальные очереди
22
סניף מרכז
мекцдиментозный аборт
консультация с врачем
моментальные очереди
מקודמים
0
‏1,200 ₪ - ‏600 ₪
4, הגאון מוילנה, הרצליה
קליניקה בייתית
22
סניף מרכז
דיסקרטי
ייעוץ טלפוני ושירותי רפואי 7 ימים בשבוע
תורים מידיים
22
סניף מרכז
متوفر الآن للتشاور عبر الهاتف أو Whatsap
مواعيد فورية وسرية
عمولة سريعة على الفور دون تأخير
6
יהוד
פגישת ייעוץ חינם
כירורג פלסטי מומחה
ניסיון רב בהגדלת חזה באמצעות שומן
10
תל אביב-יפו
מומחה בניתוחי חזה
מומחה לכירורגיה פלסטית
ניסיון של מאות ניתוחי חזה
2
תל אביב-יפו
כירורגית פלסטית מוסמכת
ניסיון רב במתיחת פנים
פגישת ייעוץ חינם
6
יהוד
כירורג פלסטי מוסמך
ניסיון רב במתיחת פנים
פגישת ייעוץ חינם
מידע למתעניינים
68 מומחים נותנים שירות
22
‏40,000 ₪ - ‏25,000 ₪
מידע למתעניינים
12 מומחים נותנים שירות
‏25,000 ₪ - ‏15,000 ₪
מידע למתעניינים
29 מומחים נותנים שירות
‏20,000 ₪ - ‏5,000 ₪
מידע למתעניינים
10 מומחים נותנים שירות
‏10,000 ₪ - ‏5,000 ₪
מידע למתעניינים
104 מומחים נותנים שירות
4
‏1,500 ₪ - ‏500 ₪
מידע למתעניינים
9 מומחים נותנים שירות
‏10,000 ₪ - ‏5,000 ₪
מידע למתעניינים
10 מומחים נותנים שירות
‏2,000 ₪ - ‏1,000 ₪
מידע למתעניינים
64 מומחים נותנים שירות
103
‏30,000 ₪ - ‏15,000 ₪
מידע למתעניינים
56 מומחים נותנים שירות
61
‏20,000 ₪ - ‏10,000 ₪
מידע למתעניינים
124 מומחים נותנים שירות
11
‏4,000 ₪ - ‏2,000 ₪