קידום בתשלום: כיצד לקבל יותר פניות באמצעות קומפרלי?

קומפרלי מאפשרת לנהל פרופיל עסקי ולהחשף באינטרנט ללא תשלום. כל רופא, מרפאה או קליניקה בתחומים הרלבנטים יכול לפתוח פרופיל עסקי, לפרסם את העסק, ולהוסיף את השירותים שהוא מספק - אלו יהיו חשופים למבקרי ולמשתמשי קומפרלי. 

בנוסף קיימים שירותי קידום בתשלום שמגדילים את החשיפה בתוך הפלטפורמה ומחוצה לה.

 • פריטים מקודמים, כמו טיפולים או ניתוחים, מופיעים במחקרי שוק וסקירות.
 • מחקרי שוק של ניתוחים וטיפולים מופיעים בקמפיינים הרצים ברחבי הרשת:
  Google Ads, Facebook Ads,  Instagram, Taboola
 • פריטים מקודמים מופיעים במיקומים בולטים ברחבי הפלטפורמה.

על ידי הפעלת קידום ניתן להגדיל משמעותית את החשיפה של שירותים, הטיפולים או הניתוחים שהעסק בחר לקדם, לקבל יותר פניות מלקוחות פוטנציאלים ולשפר את המוניטין של העסק.
העסק המקדם ישלם רק עבור מתענינים פוטנציאלים שמבקרים בפריטים המקודמים.

אם אין לי ידע בשיווק  ופרסום באינטרנט, האם אני יכול לקדם את השירותים שלי בקומפרלי?
לא נדרש ידע בשיווק באינטרנט כדי להפעיל את אפשרויות הקידום. למערכת יש כלים וכח אדם מקצועי שמקדמים את המערכת, מידע על השירותים. הידע הנדרש הוא בניהול אפקטיבי של הפרופיל ובעיקר הפריטים של העסק כמו העלאת תמונות איכותיות של תוצאות הטיפול, סרטונים, הדגשת מסרים אטרקטיבים, שיפור הדירוג באמצעות חוות דעת.

מערכת הקידום מנוהלת על ידי אלגוריתמים ומומחי השיווק של קומפרלי. אלו לא מקדמים עסק ספציפי, אלא מחקרי שוק ומידע על טיפולים וניתוחים ספציפיים. פריטים מקודמים מופיעים במחקרי השוק והסקירות ומדורגים לפי פרמטרים שונים כמו המלצות ועלות ליקור בעמוד. 


דוגמה לתרחיש קידום
מערכת קומפרלי מפרסמת ברחבי האינטרנט מאמר העוסק בשיטות לעיצוב האף (ניתוח אף מול הזרקות לפיסול אף). בתחתית כל מאמר כזה מופיעים קישורים לפריטים מקודמים שעוסקים ב"ניתוחי אף" ו"פיסול אף".
כאשר משתמש ייחודי יבקר בפריט המקודם של העסק הוא יחוייב בתשלום ביקור. חיוב אחד עבור משתמש אחד, לא משנה כמה פעמים ביקור בפריט המקודם.

מה העלות של הקידום בתשלום?
משתמש מחויב רק אם מבקר איכותי ביקר בפריט מקודם, מוצר או שירות. העלות נקבעת לפי משתנים שונים כמו תחרותיות בשוק.  עלות ביקור בפריט של עסק נעה בין 1 ש"ח לביקור של משתמש ולהגיע עד 10 ש"ח לביקור - הדבר תלוי בתחרותיות ובשוק ובאופן כללי בעלויות של השיווק.

איך מפעילים קידום בתשלום?
המשתמש העסקי יוצר חשבון בקומפרלי, נכנס למערכת, לוחץ על הכתר, קובע את התקציב היומי שהוא מוכן לשלם עבור טיפולים או ניתוחים ספציפיים, מזין כרטיס אשראי. לאחר שהכרטיס מחוייב בתקציב היומי והתקציב מופקד במאזן אז הפריטים המקודמים נכנסים לאלגוריתם הקידום ומובלטים לפי פרמטרים שונים ברשת. אם משתמש אמיתי ביקר בפריט אחד המאזן יתעדכן והפעולה תשמר במערכת למעקב על ידי העסק.

איך מנוהל תקציב הקידום?
המשתמש קובע את התקציב וככל שהתקציב גבוה יותר כך הסיכוי שישיג יותר לידים. המערכת מנסה להשיג לו טראפיק איכותי על ידי שיטות שונות. חשוב לדעת שכרטיס האשראי נשמר במערכת והוא מחויב כל יום בתקציב היומי שהוא קבע. המשתמש יכול לעצור את התקציב בכל עת.

האם יש מעקב אחרי ביצועי הקידום?
בטח. ניתן לעקוב מי ביקר את הפריטים המקודמים, כמה העסק חוייב עבור כל ביקור ומידע רלוונטי אחר. עבור כל חיוב מופקת חשבונית. 

איך יודעים שמי שלחץ הוא מבקר אמיתי?
לקומפרלי יש מערכת מתוחכמת שיודעת לזהות מי לחץ על המודעה, האם הוא בן אדם אמיתי, האם הוא מתחרה שלך (כמובן האם זה בעל העסק) ודואגת לחייב את העסק רק לאחר שהבדיקות הראו שמדובר במבקר אמיתי שהוא כנראה מתענין בשירות המקודם.
כמו כן אם אותו משתמש ביקר פעמיים או יותר בעמוד מקודם העסק יחוייב רק פעם אחת. 

האם יש עלות קבועה או התחייבות במקרה שארצה להפסיק את הקידום?
אין עלות קבועה עבור קידום בתשלום. המשתמש יכול להפסיק לקדם פריט ספציפי או את כל הפריטים ולהמשיך להשתמש בקומפרלי בחינם. העסק משלם רק עבור ביקור בפריט מקודם. 

האם אפשר לפרסם את פרופיל העסק בתשלום?
חשיפת פרופיל העסק היא חינם. כרגע אין אפשרות לפרסם את פרופיל העסק בתשלום. שירותי הקידום מתייחסים רק לשירותים ומוצרים נבחרים של העסק לפי תקציב ועלות ביקור שהוא מחליט.

למה לא להשתמש בתקציב השיווק שלי כדי לקדם בגוגל ובפייסבוק?
אין מניעה לפרסם בפייסבוק, בגוגל, בטיקטוק והפלטפורמות המובילות. קומפרלי מעניקה לעסק חשיפה איכותית מסוג אחר מכוון שהמשתמשים שמבקרים בעמוד שלך הם משתמשים שבהכרח מתענינים בשירות אסתטי שבחרת לקדם ולא נחשפו אליו בטעות, שכן הם קודם כל נחשפו למחקרי שוק וסקירות בקמפיינים שונים של קומפרלי הרצים ברחבי הרשת.

רק אם הם מצאו ענין במחקר השוק של השירות שבחרת לקדם - הם עשויים להמשיך לעמוד הפריט שלך - ואז תחוייב. ניתן לקרוא עוד בנושא בעמוד זה.

איזו חשיפה ניתן לקבל באמצעות מערכת הקידום ובתשלום?
כאשר מנהל חשבון עסקי בוחר לקדם בתשלום מוצרים או שירותים אז אותם פריטים יופיע בעמודים רלבנטים שונים שקשורים לפריט המקודם.
בין היתר דפי השירותים והמוצרים שלך יכולים להופיע בעמודים אלו:

 • עמודי מידע הכוללים סקירות שוק או השוואות בין שירותים דומים.
 • עמודים שמפרסמים מידע על הפריט שנבחר לקדם.
 • פריטים זהים או דומים  לפריט שבחרת לקדם.
 • פריטים מקודמים יופיעו בתחתית עמודים שמספקים מידע על הפריט שבחרת לפרסם
 • חוות דעת בעמודי מידע.
 • הפריטים יקודמו במנוע החיפוש כאשר מחפשים את השירותים המקודמים.
 • ניתן יהיה ליצור קשר עם העסק באמצעות הקלקה על כפתור בחלונית תצוגת המקדמה.

 

בחרת להתחיל לקדם בתשלום?

קרא כאן על ניהול הקידום בתשלום 

 


מאמרים נוספים

עבור לקטגוריה "עזרה ותמיכה"